Obserwuj w Google News

Big Brother 2019: Kasia opuściła dom Wielkiego Brata. Zapowiada: „teraz wybuchnę”

Maciej Friedrich
2 min. czytania
20.05.2019 11:00

W niedziele 19 maja z udziałem w „Big Brotherze” pożegnała się Katarzyna Olek. W rozmowie z Bartkiem Jędrzejakiem przyznała, że w programie nie pokazała do końca swojego charakteru. Zapowiedziała, że teraz ma zamiar „wybuchnąć”.

Big Brother 2019: Kasia opuściła dom Wielkiego Brata. Zapowiada: „teraz wybuchnę”
fot. Beata Zawadzka/East News

„Big Brother” 2019 zdaniem wielu widzów dopiero w ostatnich kilku tygodniach nabrał rozpędu, a relacje między uczestnikami show stały się naprawdę emocjonujące. Mowa tu między innymi o  intymnej relacji Magdy i Oleha. Producenci formatu starają się regularnie podgrzewać atmosferę, przez co wzbudzają wiele kontrowersji. Z licznymi głosami krytyki spotkał się między innymi powrót do programu usuniętego przez widzów uczestnika, Łukasza Darłaka. W niedzielę 19 maja po raz kolejny dowiedzieliśmy się, kto pożegnał się z udziałem w „Big Brotherze” 2019 oraz którzy uczestnicy będą drżeli o swoje miejsca w tym tygodniu.

ZOBACZ: "Big Brother" 2019: Kto jest nominowany do opuszczenia domu Wielkiego Brata? [19.05]

Big Brother 2019: Kasia Olek pokaże prawdziwe oblicze?

19 maja z „Big Brothera” 2019 odpadła Katarzyna Olek. 23-letnia wokalistka zebrała wokół siebie sporą grupę fanów, którzy nie byli zadowoleni z faktu, że opuszcza program.

„Szkoda, że Kasia odpadła. Na początku programu za nią nie przepadałam, ale ostatnio ją polubiłam”.

„Szkoda ze Kasia. Byłaś świetna!!! Teraz czekam na płytę” – komentowali je odejście internauci.

W rozmowie z prowadzącym show Bartkiem Jędrzejakiem Kasia odniosła się do swoich szans na zwycięstwo. Jak sam przyznała, była przekonana, że uda jej się wygrać program. Jeszcze przed wejściem do domu Wielkiego Brata podkreślała, że lubi być liderką grupy i jest bardzo przebojowa.

– No bo ja myślałam, że wygram, już Ci to mówiłam. Ale w domu przygasłam. Tam jest ciągła walka o głos. Nie chciałam być taka nachalna. Wyszłam i teraz wybuchnę – skomentowała.

Być może „wybuch” będzie związany z karierą muzyczną Katarzyny. Była mieszkanka domu zdradziła Agnieszce Woźniak-Starak, że chciałaby zostać gwiazdą. Medialny rozgłos może jej w tym pomóc.

 

RadioZET.pl/se.pl/MF