Obserwuj w Google News

Big Brother 2019: Byłe uczestniczki we wspólnej sesji zdjęciowej. Zostały przyjaciółkami?

Maciej Friedrich
2 min. czytania
23.05.2019 14:08
Zareaguj Reakcja

Jak widać znajomości zawarte w "Big Brotherze" istnieją również poza domem Wielkiego Brata. Trzy uczestniczki, które opuściły program, zdecydowały się na wspólną sesję zdjęciową. Jak wypadły Juszes, Kasia i Marlena?

Big Brother 2019: Byłe uczestniczki we wspólnej sesji zdjęciowej. Zostały przyjaciółkami?
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7 Zweryfikowano

"Big Brother" 2019 jak do tej pory nie tyle zaskakuje, co wręcz szokuje. Niemal codziennie napływają nowe informacje dotyczące domu Wielkiego Brata lub kontrowersyjnych decyzji producentów show. Dziś jeden z uczestników  został oskarżony o homofobię. Widzowie mieli również duży żal do producentów za to, że pozwolili na powrót do programu Łukaszowi Darłakowi, który wcześniej w drodze głosowania został z niego usunięty. Wszystko ma być jednak zgodne z regulaminem, a sam Łukasz bardzo cieszy się, że może ponownie zamieszkać w domu Wielkiego Brata. 

Widzowie polubili niektóre osoby, które nie biorą już udziału w "Big Brotherze" i z pewnością zastanawiają się, jak teraz toczą się ich losy. Okazało się, że trzy byłe uczestniczki połączyły siły, czego efektem jest wspólna sesja zdjęciowa

Big Brother 2019: Juszes, Marlena i Kasia na wspólnym zdjęciu

Marlena Klimczak to druga w kolejności osoba, która zdecydowała się z własnej woli zrezygnować z udziału w "Big Brotherze". Również Justyna Żak, czyli popularna Juszes, razem z chłopakiem odeszli z domu Wielkiego Brata. Z kolei Kasia Olek odpadła z show w minioną niedzielę w głosowaniu widzów. Byłe uczestniczki jednak nie zapomniały o swoim istnieniu. Wręcz przeciwnie, najwyraźniej się zaprzyjaźniły, postanowiły bowiem wystąpić wspólnie w sesji zdjęciowej, którą wykonał chłopak Justyny. W relacji na żywo odpowiadały także na pytania fanów. Zdjęcie na profilu Juszes pojawiło się razem z krótkim wpisem.

Nic w życiu nie dzieje się bez powodu i każde doświadczenie coś nam daje. Za udział w programie BB mogę być wdzięczna ze względu na kilka wyjątkowych osób, których nie miałabym okazji poznać nigdzie indziej. I tak oto zaprzyjaźniły się Ostra Pani Detektyw, Apetyczna Wokalistka i Wariatka Weganka - napisała Justyna. 

Kto wie, może to początek wspólnego projektu byłych mieszkanek domu Wielkiego Brata. Wszak Kasia, która jest wokalistką, zapowiadała swój "wybuch".

 

RadioZET.pl/MF