Obserwuj w Google News

„Big Brother” 2019: Uczestniczka złamała regulamin. Została karnie nominowana

Maciej Friedrich
2 min. czytania
29.03.2019 09:56
Zareaguj Reakcja

W domu Wielkiego Brata po raz kolejny nie obyło się bez skandalu. Jedna z uczestniczek, Justyna Żak, złamała regulamin i została karnie nominowana do opuszczenia programu. Czy rzeczywiście zrobiła coś złego?

„Big Brother” 2019: Uczestniczka złamała regulamin. Została karnie nominowana
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

„Big Brother” 2019 nieustannie wzbudza wiele emocji. Choć program spotkał się z krytyką części widzów, dotyczącą między innymi zaangażowania do udziału osób medialnych, nadal cieszy się ogromną popularnością. Nie wszyscy mieszkańcy domu Wielkiego Brata potrafili jednak poradzić sobie z warunkami i atmosferą show. Najpierw dom z własnej woli zdecydował się opuścić Daniel Barłóg, a w czwartkowym odcinku w jego ślady poszła  Marlena Klimczyk. Co więcej, do opuszczenia show w tym tygodniu nominowane zostały nie dwie, ale trzy osoby. Justyna Żak, za złamanie regulaminu, została karnie dołączona do grona nominowanych.

Justyna Żak złamała regulamin „Big Brothera”

Justyna Żak to popularna youtuberka znana w sieci jako Juszes. Jej udział w „Big Brother” wzbudził gorące dyskusje na temat tego, czy producenci powinni wybierać do udziału osoby znane. Możliwe jednak, że przygoda Justyny z programem niedługo się zakończy. Zdaniem Wielkiego Brata poważnie naruszyła regulamin domu.

Juszes w rozmowie z Marleną starała się wytypować osobę, która dojdzie do finału. Być może nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że w trakcie rozmowy celowo zakryła mikroport, przez co wypowiadane przez nią słowa nie były przez nikogo słyszane. Takie działanie jest poważnym naruszeniem regulaminu programu. Oczywiście nie umknęło to Wielkiemu Bratu, który zdecydował, że Justyna zostanie karnie nominowana do opuszczenia domu. Dołączy tym samym do Tomasza i Łukasza.

Żak broniła się, tłumacząc, że nie miała świadomości, że działa wbrew przepisom, gdyż nie zostały one jasno określone. Pozostali uczestnicy przyznali jednak, że doskonale zdawali sobie sprawę, że mikroporty nie mogą być zasłaniane.

O tym, czy dom Wielkiego Brata opuści Justyna, Tomasz czy Łukasz przekonamy się już w najbliższą niedzielę, 31 marca 2019 roku.

 

RadioZET.pl/MF