Obserwuj w Google News

Big Brother 2019: Jakub i Angelika nowymi uczestnikami w domu Wielkiego Brata

Sylwia Wamej
1 min. czytania
14.04.2019 20:23
Zareaguj Reakcja

Do domu Big Brothera weszła dwójka nowych uczestników: Jakub Pyśk i Angelika Głoczkowska. Kim są nowi bohaterowie?

Big Brother 2019:  Jakub i Angelika nowymi uczestnikami w domu Wielkiego Brata
fot. Instagram.com/ Big Brother

Big Brother 2019: Nowi uczestnicy w domu Wielkiego Brata

Niespodzianka w domu Wielkiego Brata.  Do programu  "Big Brother" weszła dwójka nowych uczestników: Angelika Głaczkowska i Jakub Pyśk. Na razie nowi uczestnicy obserwują pozostałych. Już niedługo będą pełnoprawnymi bohaterami reality-show.

Kim są nowi uczestnicy: Angelika Głaczkowska i Jakub Pyśk?

Angelika ma 32 lata i z zawodu jest stewardessą. Zawsze realizuje zamierzone cele, dlatego najbliżsi określają ją jako osobę porządną i obowiązkową. Niczego nie żałuje, a każdy dzień stara się wykorzystać mądrze i kreatywnie. Najbardziej szczęśliwa jest podróżując i poznając nowych ludzi. U drugiego człowieka razi ją sztuczność, którą wyczuwa od razu. Ma poczucie humoru oraz duży dystans do siebie. Marzy o własnej restauracji, w której mogłaby spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną.

Jakub Pyśk z Mławy jest 26-letnim studentem. Pracuje jako barman.  Lubi adrenalinę, dlatego najlepiej wspomina dzień, w którym skoczył ze spadochronem. Sport i sprzątanie to dwie czynności, które pomagają mu rozładować stres. Razi go ludzka głupota. Odważny, przebojowy i zawsze skłonny do dyskusji.

RadioZEt.pl/ SW