Obserwuj w Google News

Big Brother 2019: Iza i Igor zamieszkają razem?

Sylwia Wamej
1 min. czytania
05.06.2019 12:13
Zareaguj Reakcja

Iza Mączka i Igor Jakubowski w programie „Big Brother” świetnie się ze sobą dogadywali. Były nawet podejrzenia o romans między tą dwójką. Choć Iza zdementowała plotki o romansie, pojawiły się nowe rewelacje odnośnie do ich relacji. Podobno Igor ma wprowadzić się do Izy...

Igor i Iza
fot. Piotr Molecki/ East News

Iza Mączka i Igor Jakubowski: Co ich łączy?

Iza Mączka i Igor Jakubowski w „Big Brotherze” lubili żartować ze sobą, przytulać się i spać razem. Widzowie swego czasu podejrzewali tę dwójkę o romans. Plotki o tym, że łączy ich coś więcej niż zwykłe koleżeństwo, zdementowała niedawno Iza. 42-letnia, była uczestniczka reality-show stwierdziła, że między nimi jest za duża różnica wieku.

– Igor jest figlarny, zalotny, lubi się powygłupiać, uwodzić. Ale miało to znamiona zabawy, ciepłych, koleżeńskich uczuć. My się po prostu dobrze ze sobą czujemy, nie mam romansu z Igorem. Między nami jest tak duża różnica wieku, że byłoby to wręcz niezdrowe – powiedziała Iza Mączka w rozmowie z serwisem Pomponik.pl.

Big Brother 2019: Igor przeprowadzi się do Izy?

Jednak, jak dowiadujemy się z serwisu Pomponik.pl, niewykluczone, że Igor przeprowadzi się do Izy na jakiś czas, pod pozorem koleżeńskiej przysługi. Iza nie ukrywa, że chciałaby, aby Igor zamieszkał w Warszawie.

– Liczę na to, że Igor przeprowadzi się do Warszawy. Kumplujemy się. Chcę, by ta znajomość rozwijała się nadal – mówiła Iza. Iza Mączka prywatnie jest rozwiedziona od 10 lat. Wychowuje samotnie trójkę dzieci.

 

RadioZEt.pl/ SW