Obserwuj w Google News

Big Brother 2019: Znamy zwycięzcę programu? Internauci nie mają wątpliwości

Maciej Friedrich
2 min. czytania
10.06.2019 13:26
Zareaguj Reakcja

Finał pierwszej edycji "Big Brothera" po powrocie show na ekrany już niedługo. 16 kwietnia 2019 roku dowiemy się, kto zwyciężył w programie. W sieci fani prowadzą ożywione dyskusje dotyczące finałowej czwórki uczestników. Zdaniem większości internautów, jedna osoba jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa.

Big Brother 2019: Znamy zwycięzcę programu? Internauci nie mają wątpliwości
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

"Big Brother" który powrócił na ekrany po wieloletniej przerwie, wzbudzał ogromne kontrowersje i zyskał sobie tyle samo wielbicieli, co przeciwników. Najnowsza odsłona show wystartowała 17 marca 2019 roku, a już najbliższą niedzielę, 16 czerwca, wyemitowany zostanie odcinek finałowy. Pierwszy raz od 11 lat poznamy osobę, która opuści dom Wielkiego Brata jako zwycięzca. Do ostatecznej rozgrywki awansowali: Magda Wójcik, Igor Jakubowski, Bartłomiej Boruc i Radosław Palacz. W niedzielę, 9 czerwca, tuż przed finałem z programem pożegnał się Oleh, a Igor otrzymał możliwość wyeliminowania kolejnej osoby. Zdecydował się na usunięcie Łukasza Darłaka, który przez wielu uznawany był za osobę faworyzowaną przez producentów "Big Brothera".

Big Brother: Magda Wójcik wygra program? Przewidywania internautów

Im bliżej finału, tym większe emocje rodzą się wśród fanów "Big Brothera". Oczywiście widzowie mają swoich faworytów oraz osoby, którym życzą przegranej. Kiedy na Instagramie pojawiło się zdjęcie finalistów z informacją, w jaki sposób można głosować na swojego faworyta, rozgorzała dyskusja na temat szans na zwycięstwo. Biorąc pod uwagę komentarze internautów, zdecydowanym faworytem w finale "Big Brothera" jest Madzia. Pojawiły się również opinie, że program wygra Bartek, jednak to 31-latka wymieniana jest najczęściej.

- Magda ! Jako jedyna przez ten cały czas trwania programu dała się poznać jako równa, sprawiedliwa, szczera i wesoła dziewczyna. Zasługuje na to.

- Głosujemy na Madzie! Musi wygrać!

- No i stało się. W finale mamy przekrój społeczeństwa: malarz pokojowy, stolarz, sportowiec i zwyciężczyni - możemy przeczytać pod postem.

Czas pokaże, czy sympatie internautów przełożą się na realne głosy i Magda będzie mogła cieszyć się z wygranej.

Big Brother: Magdalena Wójcik - kim jest faworytka internautów?

Uczestniczka Big Brothera 2019, Magda Wójcik ma 30 lat i 12 lat mieszka w Wielkiej Brytanii. Obecnie ma za sobą przeprowadzkę do Londynu, gdzie w tej chwili pracuje w jednym z modnych butików. Wcześniej mieszkała w Szkocji. Studiowała tam biotechnologię żywności, ale jak sama przyznała, od dziecka najbardziej pasjonowała ją moda. W przyszłości chciałaby także otworzyć własny sklep z ubraniami. Internauci dotarli do zdjęć, które mają potwierdzać, że pojawiła się w "Warsaw Shore".

 

RadioZET.pl/MF