Obserwuj w Google News

Big Brother 2019: Kontrowersje po finale. Internauci atakują Magdę Wójcik

Maciej Friedrich
2 min. czytania
17.06.2019 10:21
Zareaguj Reakcja

Za nami finał „Big Brothera”. W pierwszej edycji programu po 11 latach przerwy zwyciężyła Magda Wójcik. Nie wszystkim spodobał się taki wynik finału. W sieci zawrzało, pojawiło się wiele wypowiedzi otwarcie krytykujących Magdę, zarzucających TVN manipulację, a nawet wpływ środowiska LGBT na wyniki.

Big Brother 2019: Kontrowersje po finale. Internauci atakują Magdę Wójcik
fot. Beata Zawadzka/East News

Finał „Big Brothera” za nami. Po 11 latach widzowie znów mogli emocjonować się podczas finałowego odcinka show. Ostatecznie zwyciężczynią została Magda Wójcik. Sympatyczna 30-latka wzbudziła sympatię wielu widzów, a jej romans z  Olehem Riaszeńczewem był jednym z najgłośniejszych wydarzeń nowej edycji show. Przed finałem była typowana jako faworytka do zwycięstwa. Okazuje się jednak, że wiele osób uważa jej wygraną za nieporozumienie. Po finale „Big Brothera” w sieci zawrzało, a internauci nie szczędzili gorzkich słów zarówno samej Magdzie, jak i producentom programu.

Big Brother 2019: Kontrowersje wokół finału. Internauci krytykują Magdę Wójcik

Pod postami informującymi o zwycięstwie Magdy w „Big Brotherze” rozgorzały gorące dyskusje. Pojawiają się w nich liczne głosy osób niezadowolonych z wyniku finału. Internauci zarzucają Magdzie bycie płytką, nudną i skupioną tylko na sobie. W wygranej mieli jej również pomóc popularni znajomi.

„Nie pokazała nic więcej jak wiecznego marudzenia, malowania się czy płaszczenia się przed Olehem. Bartek, Igor czy Radek dużo więcej emocji wnieśli do programu niż Magda”.

„To jest jakiś żart chyba. TVN robi z ludźmi co chce. Dziewczyna niedojrzała emocjonalnie, nie mająca własnego zdania, zmanipulowana przez geja, który niby jest psychologiem”.

„Kolejną edycję zróbcie bez celebrytów z milionami followersów” – czytamy na Instagramie.

Oczywiście w komentarzach zaatakowano również producentów programu, zarzucając im ustawianie programu i manipulowanie wynikami głosowania. Dostało się również środowiskom LGBT, które zdaniem części internautów, miały mieć wpływ na wynik finału „Big Brothera”. Z kolei wielbiciele Magdy podkreślali, że wygrała tolerancja i otwartość.

„Taaak!!!!! Wygrała tolerancja, wygrało dobro! Wygrała super dziewczyna! Oby więcej takich osób było”.

„Wygrała, bo jej znajomi z bandy LGBT nawołują na głosowania z całego tęczowego psychoświata [...] Produkcja TVN w pewnym momencie zauważyła, ęe nie przepchnie Łukaszka do wygranej, to skupili się na najbliższej tej propagandzie osobie” – opinie internautów były podzielone.

Jak widać, „Big Brother” wywołuje emocje nawet po ostatnim odcinku. Ciekawe, czy podobnie będzie w przypadku nadchodzącej drugiej edycji.

 

RadioZET.pl/MF