Obserwuj w Google News

„Big Brother” 2019: Jest kilku Wielkich Braci? Agnieszka Woźniak-Starak zdradza sekret

Maciej Friedrich
2 min. czytania
24.04.2019 10:24
Zareaguj Reakcja

„Big Brother” 2019 nie przestaje zaskakiwać widzów. Okazuje się, że głos Wielkiego Brata nie należy wyłącznie do Agnieszki Barjasz, córki Krystyny Czubówny. Jeden z sekretów programu zdradziła prowadząca show, Agnieszka Woźniak-Starak.

„Big Brother” 2019: Jest kilku Wielkich Braci? Agnieszka Woźniak-Starak zdradza sekret
fot. TRICOLORS/East News

„Big Brother” 2019 to nowa odsłona show, które w 2001 roku stało się w naszym kraju zjawiskiem. Choć do 2008 roku wyemitowano pięć edycji, to właśnie pierwsza okazała się największym sukcesem, który przykuł do ekranów miliony Polaków. Stacja TVN7 postanowiła wskrzesić Wielkiego Brata, jednak program zyskało tyle samo zwolenników, co przeciwników. Pojawiły się liczne głosy krytyki dotyczące panującej w domu nudy i niezbyt trafnego doboru uczestników. Nie zmienia to jednak faktu, że widzowie śledzą losy mieszkańców, a panujące w domu emocje udzielają się fanom.

ZOBACZ: "Big Brother" 2019: Justyna zrozpaczona. Chłopak zerwał z nią przez program?

Jedną z tajemnic programu był głos Wielkiego Brata. Nie każdemu spodobało się, że należy on do kobiety. Z mieszkańcami porozumiewa się Agnieszka Barjasz, córka znanej lektorki Krystyny Czubówny. Czy jednak tylko ona? Sekret „Big Brothera” zdradziła prowadząca program Agnieszka Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

„Big Brother” 2019: Ilu jest Wielkich Braci?

Przypomnijmy, że na początku kwietnia Agnieszka Woźniak-Starak miała odbyć poważną rozmowę z włodarzami TVN. Prezenterce zarzucano, że nie angażuje się odpowiednio w prowadzenie show i jego promocję. Agnieszka miała zobowiązać się do większej aktywności. Może właśnie dlatego w wywiadzie serwisem Plotek postanowiła zdradzić jeden z produkcyjnych sekretów „Big Brother” 2019. Widzowie zastanawiali się, czy Agnieszka Bajrasz wciela się w Wielkiego Brata przez cały czas. Byłoby to wyjątkowo wyczerpujące zajęcie. Odpowiedź prezenterki był jasna:

– Oczywiście, że ona nie jest tam cały czas. W praktyce wygląda to tak, że czasem odzywa się do nich inny głos po prostu.

W takim razie możemy mówić raczej o domu Wielkich Braci. Być może niedługo dowiemy się, kto jest drugim głosem.

 

RadioZET.pl/MF