Obserwuj w Google News

Big Brother 2019: Igor wyeliminował Łukasza z programu

Sylwia Wamej
2 min. czytania
09.06.2019 21:27
Zareaguj Reakcja

"Big Brother" dobiega końca. W niedzielnym odcinku na żywo z programem pożegnał się Oleh. Tym razem nie było nominacji. Igor, który zdobył najwięcej punktów za zadanie z ubiegłego tygodnia, dostał się do finału. Uczestnik mógł wybrać, z kim chce rywalizować w ostatnim odcinku i wybrać jedną osobę, która opuści program. W finale programu zawalczą ze sobą cztery osoby: Igor, Madzia, Radek i Bartek. Igor wyeliminował z programu Łukasza Darłaka.

Łukasz Darłak
fot. Piotr Molecki/ East News

Big Brother 2019: Igor wyeliminował Łukasza z programu

"Big Brother" powoli się kończy. Tym razem z programem pożegnał się  Oleh Riaszeńczew. Nominacji w tym tygodniu nie było. Igor, który zdobył najwięcej punktów za zadanie z ubiegłego tygodnia dostał się do finału. Uczestnik mógł wskazać osoby, z którymi chciałby dzielić finał. Padło na Bartka, Radka i Magdę. Igor wyeliminował Łukasza z reality-show.

Big Brother: Kim jest Łukasz Darłak?

Łukasz Darłak ma 26 lat, 183 centymetry wzrostu, niebieskie oczy - właśnie takie informacje na jego temat możemy poznać ze strony internetowej agencji aktorskiej, z którą współpracuje. Urodził się w Rzeszowie. Z wykształcenia - i jak sam przyznaje również z zamiłowania - jest psychologiem. Już podczas przedstawiania się zaznaczył, że w programie "Big Brother" nie zamierza wykorzystywać swojej wiedzy. 

Wśród jego umiejętności można wymienić między innymi grę na pianinie, taniec. Lubi także jeździć na rowerze. Ukończył w Lart studiO w Krakowie 3-miesięczny kurs przygotowawczy do egzaminów na wydziały aktorskie w AT, PWST, PWSFTvIT. Przez 6 lat szkoły podstawowej uprawiał taniec towarzyski turniejowo. W wolnych chwilach ćwiczy crossfit i kalistenikę.

 

RadioZEt.pl/ SW