Obserwuj w Google News

Big Brother 2019: Nowy romans Igora? Spędził noc z Izą

Maciej Friedrich
2 min. czytania
28.05.2019 16:45

Odpadnięcie Magdy Zając z "Big Brothera" najwyraźniej nie zasmuciło Igora. Już drugą noc po tym, jak opuściła dom Wielkiego Brata, 26-latek spędził z Izą Mączką. Internauci przeczuwają, że rodzi się między nimi uczucie.

Big Brother 2019: Nowy romans Igora? Spędził noc z Izą
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

"Big Brother" 2019 wzbudza w widzach coraz więcej emocji. Im bliżej zakończenia edycji, tym bardziej fani zżywają się z ulubionymi uczestnikami i spekulują na temat ich wzajemnych relacji. Nie bez znaczenia dla popularności show są również liczne kontrowersje wokół domu Wielkiego Brata. Warto wspomnieć o  dodatkowych nominacjach, które nie spodobały się większości widzów.

Ogromne emocje budzą rzecz jasna uczucia łączące uczestników, flirty oraz romanse. Głośno było o namiętnych pocałunkach Oleha i Magdy Wójcik, jednak jeśli chodzi o flirt, bezkonkurencyjny okazał się  Igor Jakubowski. 26-latek chętnie adoruje uczestniczki, sam również podoba się płci pięknej. Do tej pory jednak nie był przesadnie stały w uczuciach.

Najpierw Igor zbliżył się do Magdy Zając, jednak gdy w domu pojawiła się Angelika, szybko zmienił front i spędził z nią noc. Niestety, Angelika nie utrzymała się w programie zbyt długo, co bardzo zasmuciło Igora. Magda postanowiła go pocieszyć i wydawało się, że ponownie zbliżą się do siebie. Widzowie zauważyli jednak, że mężczyznę zaczyna coś łączyć z inną uczestniczką.

Big Brother 2019: Igor spędził noc z Izą

Fani "Big Brothera" zauważyli, że Igor coraz więcej czasu spędza z Izabelą Mączką, starsza od niego o 15 lat mamą trójki dzieci. Pojawiły się głosy, że w ten sposób chce zasugerować Magdzie, że nie jest nią zainteresowany. Jednak gdy Magda opuściła dom Wielkiego Brata, między Izą a Igorem nadal iskrzyło. Część widzów twierdziła wręcz, że łączy ich coś poważniejszego niż przelotna znajomość.

Już druga noc po odejściu Magdy Iza i Igor spędzili w jednym łóżku. Internauci głośno komentowali nowy romans w "Big Brotherze".

- Iza go chyba intryguje, jest na dystans, to może jak wszystkie "łatwe" mógł mieć, chce spróbować gdzie indziej. Bo wiadomo, co łatwe, nie jest pożądane - ocenił jeden z użytkowników sieci.

Czas pokaże czy Iza i Igor zdecydują się na poważniejszą relację. A może 26-latek znajdzie sobie nowy obiekt westchnień?

Iza i Igor Big Brother
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

RadioZET.pl/MF