Obserwuj w Google News

Big Brother 2019: Igor i Angelika wylądowali w łóżku. To pierwszy romans w programie?

Sylwia Wamej
1 min. czytania
29.04.2019 10:12
Zareaguj Reakcja

"Big Brother" rozkręca się. Dwójka uczestników - Igor i Angelika mocno się do siebie zbliżyli. Było przytulanie, wspólny prysznic, łóżko i pocałunek. Czy to pierwszy płomienny romans, który narodził się w programie?

Big Brother 2019: Igor i Angelika wylądowali w łóżku. To pierwszy romans w programie?
fot. Instagram.com/ Big Brother

Big Brother 2019: Igor i Angelika mają romans?

"Big Brother" w ostatnim czasie dostarcza widzom mnóstwo emocji. Niedawno mogliśmy zaobserwować pierwsze sympatie, które rodzą się w programie. Chodzi dokładnie o Igora i Angelikę, którzy bardzo się polubili. Od początku między nimi iskrzyło, a na ostatniej imprezie dość mocno wyluzowali się. Była zabawa, alkohol, ale też wspólny prysznic, po którym Igor i Angelika wylądowali w łóżku. Było gorąco, a kamery zarejestrowały ich pocałunek. Widzowie nie byli jednak zachwyceni ich zachowaniem. 

Big Brother: Angelika jest zajęta

Fani podkreślali, że Angelika ma przecież chłopaka. Sama zainteresowana zresztą kilkakrotnie mówiła, że jest zajęta i na zewnątrz "ktoś na nią czeka".  "Na Angelikę już chyba pan pilot nie czeka", "cała Polska to widziała, łącznie z byłym już "chłopakiem" Angeliki. "Chcesz poznać człowieka? Daj mu alkohol. Właśnie poznaliśmy Angelikę" - pisali fani. Nie zabrakło również porównań do innej pary, która przed laty miała romans w programie - Frytki i Kena. "Angelika to tania kopia Frytki" - pisali internauci. Igor i Angelika w Pokoju Zwierzeń zapewniali jednak, że między nimi nic nie ma i są dobrymi znajomymi.

 

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZET.pl/ SW