Obserwuj w Google News

Big Brother 2019: Igor i Angelika są parą? Pojawili się razem na imprezie [FOTO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
19.06.2019 10:57
Zareaguj Reakcja

„Big Brother” za nami. Nie brakuje jednak nowych informacji na temat uczestników ostatniej edycji. Coraz głośniej mówi się o nowej parze zakochanych. Internauci zaczęli już spekulować, że Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska są w związku. Uczestnicy „Big Brothera” pojawili się ostatnio razem na jednej z imprez w Warszawie.

Big Brother 2019 Igor i Angelika są parą pojawili się razem na imprezie FOTO
fot. Youtube (tvnpl)

Big Brother: Igor i Angelika są parą? Pojawili się razem na imprezie

Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska z „Big Brothera” są razem? W poniedziałek uczestnicy ostatniej edycji wybrali się wspólnie na jedną z imprez w Warszawie, gdzie chętnie pozowali razem do zdjęć. Niemal natychmiast internauci zaczęli spekulować, że Igor i Angelika zostali parą po programie.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, ponieważ uczestnicy zbliżyli się do siebie jeszcze w trakcie „Big Brotherze”. Kiedy Angelika tylko pojawiła się w domu Wielkiego Brata, między dwójką szybko zaczęło iskrzyć.

Wygląda na to, że para chce kontynuować znajomość po programie. Jak podaje awpress.pl, Igor i Angelika planują już kilkudniowe wakacje na terenie Europy. Kobieta jest także podobno zainteresowana adopcją jednego ze szczeniąt Floyda, czyli ukochanego psa finalisty „Big Brothera”.

Co się rozwinie, to się okaże. Zobaczymy, co Angela będzie proponowała. Jeśli propozycja będzie atrakcyjna, to może skorzystam — powiedział żartobliwie o znajomości z Angeliką Igor w rozmowie z portalem Przeambitni.pl.

Big Brother: kiedy nowa edycja?

Zarząd TVN poinformował właśnie, że będzie  kolejna edycja „Big Brothera”. Nowe odcinki programu zobaczymy na antenie TVN7 już tej jesieni.

>>  Big Brother 2 - CASTINGI. Jak zgłosić się do 2. edycji programu, gdzie, do kiedy?

Co ciekawe, poznaliśmy już pierwszą uczestniczkę nowej edycji „Big Brothera”. Jest nią Karolina Włodarska, która została wybrana na mieszkankę domu Wielkiego Brata w trakcie castingów.

RadioZET.pl/awpress.pl,Przeambitni.pl/PK