Obserwuj w Google News

Big Brother 2019 FINAŁ: Magda Wójcik wygrała program

Maciej Friedrich
2 min. czytania
16.06.2019 21:54
Zareaguj Reakcja

Finał "Big Brothera" już za nami. Po raz pierwszy od 11 lat poznaliśmy zwycięzcę programu. Do walki o główną nagrodę stanęła czwórka uczestników. Głosami widzów zwycięzcą "Big Brothera" została Magda Wójcik . 

Magda Wójcik
fot. Piotr Molecki/East News

Znamy wyniki finału "Big Brohtera". Głosami widzów zwyciązcą nowej edycji "Big Brothera" została Magda Wójcik.

Do finałowej rozgrywki udało się dotrzeć czwórce uczestników. W finale zobaczyliśmy  Magdę Wójcik,  Igora Jakubowskiego,  Radka Palacza i  Bartka Boruca. Każdy z mieszkańców zyskał sympatię grupy widzów, która trzymała za niego kciuki. Fani zawzięcie dyskutowali w sieci, na temat tego, kto ma zwyciężyć i wydawało się, że mamy  zdecydowanego faworyta

"Big Brother" 2019 bez wątpienia jest jednym z najgłośniejszych telewizyjnych powrotów ostatnich lat. Reality-show, które po raz pierwszy polscy widzowie mogli oglądać w 2001 roku, powróciło na ekrany po 11 latach przerwy. W domu Wielkiego Brata ponownie pojawili się uczestnicy, którzy walczyli o sympatię widzów, nawiązywali bliskie relacje, a czasem wzbudzali spore kontrowersje. Tych ostatnich w odświeżonej edycji programu nie brakowało.

O programie jest głośno nie tylko ze względu na spektakularny powrót. Widzowie zarzucali producentom, że do programu zaprosili osoby związane z show-biznesem, między innymi znanego z seriali paradokumentalnych TVN  Łukasza Darłakaa czasem wręcz  manipulowanie nominacjami i wynikami głosowania. Również sami mieszkańcy dostarczali widzom wielu emocji. W domu Wielkiebo Brata pojawiały się animozje, rodziły przyjaźnie, a nawet  stworzył związek. Choć program budził wiele kontrowersji, z pewnością spełnił pokładane w nim nadzieje i zdobył dużą popularność.

Big Brother 2019: Zobacz relację z finałowego odcinka

Big Brother 2019:  Magda Wójcik wygrała w finale. Kim jest zwycięzca "Big Brothera"? 

Zwyciężczyni Big Brothera 2019, Magda Wójcik ma 30 lat i 12 lat mieszka w Wielkiej Brytanii. Obecnie ma za sobą przeprowadzkę do Londynu, gdzie w tej chwili pracuje w jednym z modnych butików. Wcześniej mieszkała w Szkocji. Studiowała tam biotechnologię żywności, ale jak sama przyznała, od dziecka najbardziej pasjonowała ją moda. W przyszłości chciałaby także otworzyć własny sklep z ubraniami.

RadioZET.pl/MF