Obserwuj w Google News

Big Brother 2019: Daniel Barłóg odchodzi z programu dobrowolnie

Sylwia Wamej
2 min. czytania
21.03.2019 13:15
Zareaguj Reakcja

Daniel Barłóg zdecydował się dobrowolnie odejść z programu, czym zaskoczył pozostałych uczestników "Big Brothera". Co jest powodem jego decyzji?

Daniel Barłóg opuszcza dom Big Brothera
fot. Piotr Molecki/ East News

Big Brother 2019: Daniel Barłóg odchodzi z programu

42-letni  Daniel Barłóg zdecydował się dobrowolnie opuścić program. Nie minął jeszcze tydzień, a już uczestnicy dostarczają widzom niesamowitych wrażeń. Jak wyznał Daniel Barłóg uczestnikom, czuje się niekomfortowo i brakuje mu przestrzeni. Zapewnił jednak, że nie ma do nikogo żalu. Informacja o tym, że Daniel rezygnuje z show pojawiła się również na oficjalnym fan page'u programu na Facebooku.

Big Brother 2019:  Daniel Barłóg rezygnuje

Daniel Barłóg jeszcze przed programem przyznawał, że ma misję w show. Chciał opowiadać pozostałym bohaterom o wierze i Biblii. W przeciwieństwie do pozostałych uczestników był wycofany, nie wchodził w konflikty i niechętnie chciał wskazać innych do opuszczenia domu.

42-letni uczestnik "Big Brothera" swoją decyzję ogłosił pozostałym uczestnikom przy śniadaniu. Miał im powiedzieć, że "nie jest sobą", "dusi się" i "nosi go".  Ponoć tęskni też za swoją partnerką, którą zostawił samą na ranczu. O tym, czy Daniel rzeczywiście pożegna się z programem, przekonamy się pod koniec tygodnia. Co tydzień, w niedzielę, jedna osoba opuszcza program.  W tym tygodniu nominowani są Maciek i Natalia. Niewykluczone, że jeśli Daniel opuści dom, nominowani uczestnicy dostaną dodatkowy tydzień w programie.

Daniel Barłóg to 42-latek pochodzący z Suchej Beskidzkiej.Jak czytamy na stronie internetowej programu "Big Brother" 2019, łączy on w sobie wiele sprzeczności, co może wzbudzać kontrowersje. Na co dzień jest hodowcą owiec. Mieszka ze swoją ukochaną partnerką na ranczu, które jest jego azylem. 

 

RadkioZEt.pl/teleshowwp.pl/ SW