Obserwuj w Google News

„Big Brother” 2019: Justyna nie dostała życzeń od chłopaka. To kara za jej wypowiedzi?

Maciej Friedrich
2 min. czytania
23.04.2019 13:12
Zareaguj Reakcja

Kolejne łzy w domu Wielkiego Brata. W świątecznym odcinku uczestnicy „Big Brother” 2019 otrzymali życzenia od swoich bliskich. Zabrakło jednak nagrania od chłopaka Justyny. Pojawiły się głosy, że mężczyzna postanowił zostawić ją po kilku jej osobistych wyznaniach na wizji.

„Big Brother” 2019: Justyna nie dostała życzeń od chłopaka. To kara za jej wypowiedzi?
fot. Instagram:@juszes

„Big Brother” 2019 bazuje w dużej mierze na relacjach między uczestnikami i emocjami, jakie wywołują rozmaite sytuacje w domu Wielkiego Brata. Nie bez znaczenia są również liczne kontrowersje, które paradoksalnie wpływają pozytywnie na oglądalność. W połowie kwietnia głośno było między innymi o  tajnym pokoju, do którego trafili nowi mieszkańcy. Tymczasem od kilku dni mówi się o smutnej sytuacji dotyczącej jednej z uczestniczek.

Justyna Żak to jedna z mieszkanek domu Wielkiego Brata, w internecie znana jako Juszes. 26-latka dobrze odnajduje się w sieci, jej profil na Instagramie obserwuje ponad 87 tysięcy użytkowników. W „Big Brother” 2019 dała się poznać jako zaangażowana weganka, nominowana karnie do opuszczenia domu za załamanie regulaminu. I choć Justyna utrzymuje się w programie, w jednym ze świątecznych odcinków otrzymała potężny cios.

Juszes i jej chłopak
fot. Instagram:@juszes

„Big Brother” 2019: Justyna nie dostała życzeń od chłopaka

Z okazji Wielkanocy Wielki Brat pokazał uczestnikom nagrania, na których ich bliscy składali im świąteczne życzenia. Oczywiście dla odciętych od świata mieszkańców był to niezwykle wzruszający moment. Niestety, niespodziewanie na nagraniu nie pojawił się chłopak Justyny Żak. Choć wcześniej mogliśmy oglądać go nawet w odcinkach na żywo. Co więcej, usunął ją również z opisu na Instagramie. Dziewczyna nie kryła swojej rozpaczy i ciężko było jej powstrzymać płacz.

Internauci mają dwie teorie dotyczące „zniknięcia” chłopaka Juszes. Pojawiły się opinie, że mógł on zwyczajnie wściec się na dziewczynę po tym, jak w programie wyznała, że musi „spłacać za niego długi”, a on „sika w nocy po pijaku”. Bierze się również pod uwagę konflikt mężczyzny z producentami programu. Partner Justyny nie szczędził bowiem „Big Brotherowi” słów krytyki i wytykał brak profesjonalizmu. Być może TVN7 woli zminimalizować ilość jego publicznych wypowiedzi.

Niezależnie od powodu, Juszes przeżywa teraz bardzo trudne chwile.

ZOBACZ: Kto jest NOMINOWANY do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [21.04]

 

RadioZET.pl/MF