Obserwuj w Google News

"Big Brother" 2019: Chłopak justyny podważa wiarygodność programu. TVN odpowiada

Maciej Friedrich
2 min. czytania
25.04.2019 09:57
Zareaguj Reakcja

Justyna Żak, jedna z uczestniczek "Big Brother" była załamana, gdy nie otrzymała życzeń od swojego chłopaka. Ten zarzucił produkcji programu manipulację i brak wiarygodności. Producenci postanowili wyjaśnić sprawę.

"Big Brother" 2019: Chłopak justyny podważa wiarygodność programu. TVN odpowiada
fot. Instagram:@juszes

"Big Brother" 2019 swoją popularność zawdzięcza w dużej mierze kontrowersjom i silnym emocjom, z jakimi muszą radzić sobie mieszkańcy domu Wielkiego Brata. Producenci często krytykowani są za działania, jakie podejmują wobec uczestników. Tak było na przykład w wypadku wpuszczenia na teren domu psa Igora. W Wielkanoc miała miejsce kolejna sytuacja, która wzbudziła skrajne emocje.

Justyna Żak, jedna z mieszkanek domu, nie otrzymała świątecznych życzeń od swojego chłopaka. Pojawiły się głosy, że przez swoje zbyt śmiałe wypowiedzi zraziła do siebie ukochanego. Podejrzewano jednak również, że powodem może być jego konflikt z producentami show. Jak się okazuje, druga teoria była znacznie bliższa prawdy.

"Big Brother" 2019: Chłopak Justyny atakuje producentów. Jest odpowiedź TVN

Do niedawna Paweł, chłopak Justyny, pojawiał się w odcinkach na żywo, ale nie wstydził się krytykować niektórych elementów programu. Być może z tego powodu przestał być zapraszany. Postanowił jednak nie dawać za wygraną i gorzko wypowiedział się na temat produkcji programu.

ZOBACZ: Big Brother 2019 - kto jest NOMINOWANY do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [21.04]

Big Brother wpis chłopaka Justyny
fot. Instagram:@pa_na_to

- Moją oficjalną odpowiedzią jest obrazek, który dziś umieściłem w InstaStory. To, co ludzie oglądają w głównych odcinkach, jest tylko zlepkiem małych prawd, które zlepione w całość mogą stworzyć nieprawdę lub półprawdę. A o tym, co tam się dzieje i co i jak jest pokazywane, decydują anonimowi ludzie z produkcji. 11 dni temu opublikowałem na Instagramie zdjęcie z pytaniem: Gdzie mój prezent dla Juszes? Wtedy też wstawiłem zdjęcie na InstaStory z tym prezentem. Był to fotoalbum z dedykacją. Czy Justyna otrzymała ode mnie jakiś fotoalbum z dedykacją? Nie.

Serwis Plotek skontaktował się z biurem prasowym programu i otrzymał komunikat w sprawie kontrowersyjnej sytuacji.

- Wszystkie rodziny zostały poproszone o przygotowanie prezentów dla swoich bliskich, ale tylko osoba z najlepszymi ocenami w zadaniu tygodniowym "szkoła" (w tym wypadku Radek, który oddał swoją nagrodę Bartkowi) dostali prezent.

Produkcja "Big Brothera" 2019 stwierdziła także, że chłopak Juszes odmówił nagrania dla niej świątecznych życzeń.

- Paweł otrzymał od produkcji zaproszenie do nagrania filmiku z życzeniami dla swojej dziewczyny, ale odmówił.

Wygląda na to, że Wielki Brat (a raczej  Wielcy Bracia) zyskał zagorzałego przeciwnika.

 

RadioZET.pl/MF