Obserwuj w Google News

Big Brother 2019: Była uczestniczka wyda książkę o bohaterach programu. Ujawni pikantne szczegóły

Sylwia Wamej
1 min. czytania
05.06.2019 09:57
Zareaguj Reakcja

Iza Mączka, była uczestniczka „Big Brothera”, chce napisać książkę o tym, jak naprawdę wyglądało życie w domu Wielkiego Brata. Jak zapowiedziała, w publikacji nie zabraknie kontrowersyjnych szczegółów.

Iza Mączka
fot. Piotr Molecki/ East News

Big Brother 2019: Iza Mączka napisze książkę o życiu w Domu Wielkiego Brata

Iza Mączka, była uczestniczka „Big Brothera”, planuje wydać książkę, w której opisze, jak wyglądało życie w domu Wielkiego Brata. 42-letnia była uczestniczka reality-show podkreśla, że po wyjściu z programu czekają na nią nowe, fascynujące wyzwania. 

Bardzo chciałabym podjąć kolejne wyzwania. Marzę o tym, aby napisać książkę. Jestem otwarta na różne propozycje. Nie boję się wyzwań. Chcę aktywnie żyć dalej” – powiedziała Iza Mączka w jednym z wywiadów. Iza dodała też, że jeżeli zdecyduje się na napisanie książki, w publikacji na pewno znajdą się pikantne szczegóły z życia uczestników.

Kontrowersyjne smaczki byłyby na pewno! Mamy swoje powiedzonka z domu, które mogłabym opisać. Ja też miałam kilka sytuacji, o których nie będę teraz mówiła. Było kilka fajnych zdarzeń, które mogłyby zainteresować czytelników” – powiedziała w wywiadzie. Na razie nie wiadomo, kiedy książka miałaby ujrzeć światło dzienne.

Big Brother 2019: Kim jest Iza Mączka?

Iza Mączka ma 42 lata i pochodzi z Warszawy. Na co dzień zajmuje się sprzedażą powierzchni reklamowych w jednej z warszawskich korporacji. Zarządza sześcioosobowym zespołem. Łączy obowiązki domowe z samotnym wychowywaniem trójki dzieci. Uwielbia podróżować po Polsce, a w wolnym czasie lubi chodzić po górach.

 

RadioZEt.pl/ SW