Obserwuj w Google News

Big Brother 2019: Agniesza Woźniak-Starak dopiekła Olehowi. Uczestnik nie krył irytacji

Maciej Friedrich
2 min. czytania
10.06.2019 16:06
Zareaguj Reakcja

Oleh Riszeńczew w niedzielę 9 czerwca pożegnał się z "Big Brotherem 2019". W rozmowie z byłym uczestnikiem programu Agnieszka Woźniak-Starak pozwoliła sobie na uszczypliwe uwagi. Oleh nie krył rozdrażnienia, a jego stronę wzięła Małgorzata Ohme.

Big Brother 2019: Agniesza Woźniak-Starak dopiekła Olehowi. Uczestnik nie krył irytacji
fot. Piotr Molecki/East News

Finał " Big Brothera 2019" już niedługo. W niedzielę 16 czerwca poznamy zwycięzcę nowej, odświeżonej edycji show, która na ekranach pojawiła się po 11 latach przerwy. Internauci poznali już czwórkę finalistów i mogą oddawać głosy na swoich ulubieńców. W sieci wrze, a internauci typują faworyta do wygranej, niektórzy twierdzą wręcz, że finał jest już przesądzony.

Tymczasem w niedzielę 9 czerwca widzowie po raz ostatni wybierali osobę, która ich głosami zostanie usunięta z domu. Okazał się nią Oleh Riaszeńczew. 20-latek nie krył zawodu, nie tylko z powodu tego, że pożegnał się z "Big Brotherem" tuż przed finałem. Martwiła go też rozłąka z Magdą Wójcik, bowiem para na planie programu  bardzo się do siebie zbliżyła. Humoru 20-latkowi nie poprawiła prowadząca show Agnieszka Woźniak-Starak, która nie szczędziła mu złośliwości.

Big Brother 2019: Oleh obrażony przez Agnieszkę Woźniak-Starak?

Agnieszka Woźniak-Starak rozmawiała z Olehem po tym, jak opuścił dom Wielkiego Brata i pojawił się w studiu programu. Jednak sposób, w jaki prezenterka powitała uczestnika, wyraźnie nie przypadł mu do gustu.

- Myślałam, że jesteś wyższy. Dawno cię nie widziałam. Wydawałeś się większy w telewizji - stwierdziła Woźniak-Starak.

Ukrainiec odpowiedział zdawkowo, że "taki się urodził", ale najwyraźniej nie uznał komentarza prezenterki za świetny żart. Nie wytrzymał, kiedy Agnieszka zapytała go, co czuje wiedząc, że przegrał z Łukszem Darłakiem w głosowaniu widzów.

- Jeszcze chcesz mi dowalić? - zapytał były uczestnik

- Troszeczkę - odpowiedziała prezenterka "Big Brothera"

W obronie Oleha stanęła psycholog Małgorzata Ohme. Gdy pojawiła się na scenie zapytała Woźniak-Starak uszczypliwie, czy "ma coś do niskich mężczyzn". Nawiązała pytaniem do męża Agnieszki, Piotra. Jest one tego samego wzrostu co ona, przez co prezenterka ma unikać noszenia przy nim wysokich obcasów.

 

RadioZET.pl/MF