Obserwuj w Google News

Big Brother 2019: Trwają castingi do nowej edycji. Zainteresowanie jest ogromne

Maciej Friedrich
2 min. czytania
25.06.2019 10:10
Zareaguj Reakcja

Pierwsza edycja „Big Brothera” okazała się hitem, który zapewnił kanałowi TVN7 rekordowe wyniki oglądalności. Właśnie trwają castingi do drugiej edycji show. Według medialnych doniesień zainteresowanie wejściem do domu Wielkiego Brata jest o wiele większe niż w przypadku pierwszej edycji.

Big Brother 2019: Trwają castingi do nowej edycji. Zainteresowanie jest ogromne
fot. VIPHOTO/East News

„Big Brother”, który powrócił na ekrany po 11 latach przerwy, okazał się telewizyjnym hitem. Kanał TVN7 dzięki emisji programu zapewnił sobie rekordowe wyniki oglądalności. Nic dziwnego, że jeszcze przed finałem pierwszej edycji, w której zwyciężyła  Magda Wójcik, zarząd TVN Discovery Polska zadecydował, że jesienią pojawi się kolejna odsłona „Big Brothera”.

–„Big Brother” w TVN7 to niekwestionowany sukces! Program znacząco zwiększył wyniki oglądalności całego kanału. Decyzja zarządu o kontynuacji programu już jesienią jest idealnym prezentem na finał pierwszej edycji „Big Brothera” w Siódemce – skomentowała w rozmowie z portalem Wirtualne Media Katarzyna Mazurkiewicz, dyrektor programowa stacji. 

Big Brother 2019: Tłumy na castingach do nowej edycji

Właśnie trwają castingi do kolejnej edycji „Big Brothera”. Jak informują Wirtualne Media, zainteresowanie udziałem w show jest ogromne. Chętnych do zamieszkania w domu Wielkiego Brata jest już 10 tysięcy, a do końca castingów pozostało jeszcze kilka tygodni. Podczas naboru do pierwszej edycji w tym samym czasie zgłoszeń było o połowę mniej, a w ciągu całego okresu naboru pojawiło się 15 tysięcy zgłoszeń. Wyraźnie widać, że nowa odsłona „Big Brothera” cieszy się dużą popularnością.

ZOBACZ:  Big Brother 2019: Magda Wójcik prezenterką TVN? Filip Chajzer komentuje

Big Brother 2019: Karolina Włodarska pierwszą uczestniczką nowej edycji

Choć castingi do nowej edycji „Big Brothera” jeszcze trwają, znamy już pierwszą osobę, która w niej wystąpi. Karolina Włodarska pojawiła się w domu Wielkiego Brata pod koniec pierwszej edycji, by promować drugą tegoroczną odsłonę show. Nie brała jednak udziału w finale.

Karolina ma 27 lat i mieszka w Warszawie. Jest modelką oraz szczęśliwą mężatką. Na razie nie ma dzieci, ale z wielkim zaangażowaniem wychowuje dwa koty i psa. Jej życie to ciągłe podróże i zawodowa niestabilność, przez co nie może zdecydować się na powiększenie rodziny. Ma to jednak w planach, ponieważ dom i bliscy są dla niej najważniejsi. Jest towarzyska, otwarta i tolerancyjna. Razi ją dwulicowość, agresja i brak swojego zdania. Kocha zwierzęta, dba o nie i zawsze staje w ich obronie. Najlepszym przyjacielem uczestniczki „Big Brothera” Karoliny Włodarskiej jest mąż Adrian. Tworzą udany związek, pełen uśmiechu i namiętności. Karolina ma pozytywny stosunek do świata. Każdy dzień traktuje jak nowe wyzwanie. Nie boi się ocen i plotkowania. Zna siebie i ufa sobie. Opinie innych, zwłaszcza te niesprawiedliwe, traktuje zawsze z przymrużeniem oka.  

 

RadioZET.pl/MF