Obserwuj w Google News

"Big Brother" 18.03: Pijani uczestnicy i gołe pośladki. Kto odpadł?

Maciej Friedrich
2 min. czytania
18.03.2019 21:07

18 marca w "Big Brother" nie obyło się bez kontrowersji. Dwójka zawodników spędziła noc poza domem, a alkohol namieszał niektórym w głowach. Głosami widzów z programem pożegnała się Agnieszka Raczyńska.

"Big Brother" 18.03: Pijani uczestnicy i gołe pośladki. Kto odpadł?
fot. JAN BIELECKI/Dzien Dobry TVN/Ea

"Big Brother" 2019 okazał się strzałem w dziesiątkę, TVN7 może pochwalić się bardzo wysoką oglądalnością. Tymczasem uczestnicy mieli okazję lepiej się poznać i dowiedzieć o sobie nieco więcej. Niestety, wieczorna impreza dla niektórych nazbyt się rozwinęła. Jedna z uczestniczek, która złamała zasady Wielkiego Brata, pożegnała się z programem. 

Agnieszka Raczyńska i Maciej Borowicz zostali uznani za osoby spoza domu i musieli spędzić noc na tarasie. Daniel miał możliwość towarzyszenia im, jednak postanowił pozostać w ciepłym domu. Para zabrała ze sobą wino, którego Maciej ochoczo próbował. Rozgrzewanie się zakończyło się tańcem, śpiewem i pokazywaniem pośladków innym uczestnikom. Jednak osoby wewnątrz domu również bawiły się doskonale, tym bardziej że została otwarta jedna z sypialni. Zapracowali na to sami mieszkańcy, którzy poprawnie odpowiedzieli na część pytań z quizu o sobie nawzajem.

BIG BROTHER 2019: Gdzie oglądać transmisję online?

"Big Brother" 18.03.2019: Kto odpadł z programu?

Kiedy wydawało się, że wszyscy śpią i nic już nie wydarzy się tego dnia, Agnieszka postanowiła sprawdzić, czy może dostać się do domu. Drzwi tarasowe okazały się otwarte i uczestniczka wślizgnęła się do środka. Niestety, życzeniem Wielkiego Brata było, by razem z Maciejem pozostali na tarasie przez całą noc. Oboje zostali poproszeni o spakowanie walizek. Daniel odebrał kopertę z informacją, że z programem pożegna się Agnieszka Raczyńska. Wielki Brat wyraził również dezaprobatę dla wieczornej imprezy i ogólnego bałaganu. 

Agnieszka Raczyńska
fot. bigbrother.tvn.pl

RadioZET.pl/MF