Obserwuj w Google News

"Big Brother". Trudne chwile Izy Mączki. Jej syn miał wypadek na motocyklu

Sylwia Wamej
2 min. czytania
28.06.2019 16:03
Zareaguj Reakcja

Iza Mączka z "Big Brothera" przeżywa ciężkie chwile. Jej syn doznał poważnego wypadku na motocyklu. Informacją uczestniczka reality-show podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie.

Iza Mączka
fot. Piotr Molecki/ East News

Iza Maczka przeżywa trudne chwile. Jej syn miał wypadek

Iza Mączka, jak większość uczestników "Big Brothera" prowadzi profile w social mediach. Iza po zakończeniu show publikuje zdjęcia, na którym pokazuje fanom swoją codzienność. Ostatnio 42-letnia gwiazda "Big Brothera" dodała niepokojące zdjęcie rentgenowskie, na którym widać połamaną rękę. Jak się okazuje, syn Izy miał poważny wypadek na motocyklu.

"Mój syn miał wczoraj wypadek. Odebrałam telefon, którego nie chciałby odebrać żaden rodzic. Poczułam, że w jednej chwili postarzałam się o 10 lat. Nie było w tym brarawury, głupoty, nie miał znaczenia fakt, że to motocykl...to była chwila...która mogła zmienić świat." - napisała Iza na swoim profilu. W dalszej części wpisu Iza poinformowała, że jej syn ma złamaną rękę w siedmiu miejscach. 

"Jest poobijany, składanie dłoni trwało 3 godziny, jest złamana w min 7 miejscach, cała poszarpana i trzyma się na drutach. Urodziny spędzi w szpitalu, ale najważniejsze, że żyje" - dodała uczestniczka "Big Brothera". Iza podkreśliła, że takie doświadczenie jeszcze bardziej zbliża do siebie rodzinę i powoduje, że chce się z nimi celebrować każdą chwilę.

Fani wspierają Izę i życzą jej synowi powrotu do zdrowia

"Po co to pisze?...żebyście nie gubili perspektywy, dbali o siebie i najbliższych, celebrowali chwilę, pamiętali o tym co ważne, nie ulegali złym emocjom, które podpowiadają złe rozwiązania, potrafili oddzielić to co istotne od tego co miałkie, sztuczne, plastikowe i pamiętali o ludziach których macie przy sobie. Kochajcie ich tak, jak umiecie najlepiej. Czasami wystarczy chwila, która może zmienić świat...chwila... Ta sytuacja pokazała też jedną rzecz..bardzo piękną. Mój syn i ja otaczamy się wspaniałymi przyjaciółmi, z których część stawiła się w szpitalu w jednej chwili, żeby nas wesprzeć i pomóc" - podsumowała Iza Mączka. W komentarzach nie zabrakło oczywiście wsparcia fanów, którzy życzyli synowi Izy powrotu do zdrowia.

 

RadioZEt.pl/ SW