Obserwuj w Google News

Beverly Hills 90210: Shannen Doherty pokazała wzruszające zdjęcie z planu

Maciej Friedrich
2 min. czytania
10.07.2019 13:55
Zareaguj Reakcja

"Beverly Hills 90210" bez wątpienia był jednym z kultowych seriali lat 90. Produkcja po 20 latach przerwy powróci na ekrany, a widzowie ponownie zobaczą ulubionych bohaterów. Shannen Doherty, czyli serialowa Brenda, opublikowała w sieci zdjęcie z planu, które chwyciło fanów za serca.

Beverly Hills 90210: Shannen Doherty pokazała wzruszające zdjęcie z planu
fot. Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER

" Beverly Hills 90210" bez wątpienia można uznać za jeden z kultowych seriali lat 90. Amerykańska produkcja biła rekordy popularności na całym świecie, nie ominęła również Polski. Serial nie bał się poruszać trudnych tematów związanych z dorastaniem, seksem i uzależnieniami, a widzowie pokochali świetnie zarysowane postacie, takie jak Dona czy Brandon. Po ostatnim odcinku 10. sezonu pozostał niedosyt i nadzieja na powrót świetnie przyjętego formatu. Widzom przyszło na niego czekać niemal 20 lat.

Beverly Hills 90210: Zdjęcia z planu nowej odsłony serialu

Nowa odsłona "Beverly Hills", wbrew oczekiwaniom części widzów, nie pokaże życia głównych bohaterów po 19 latach od ostatniego odcinka. Lubiani aktorzy wcielą w samych siebie. Jak podkreślają producenci, nowe "Beverly" ma być połączeniem serialu, parodii i dokumentu. Na ekranie ponownie zobaczymy takie gwiazdy jak Jason Priestley (Brandon), Tori Spelling (Donna Martin), Jennie Garth (Kelly Taylor) czy Shannen Doherty (Brenda Walsh). Niestety, w obsadzie zabraknie Luke'a Perry'ego. Serialowy Dylan zmarł w maju 2019 roku.

Shannen Doherty dołączyła do obsady po śmierci Perry'ego, choć wcześniej tego nie planowała. Najwidoczniej jednak doskonale odnalazła się w gronie przyjaciół z planu, bowiem postanowiła podzielić się z internautami zdjęciem zza kulis produkcji "Beverly Hills 90210". Fanów klasycznej odsłony serialu fotografia z pewnością może wzruszyć.

W ślady Shannen poszła Tori Spelling. Serialowa Donna opublikowała na Instagramie oficjalne zdjęcie promujące serial.

Nowe "Beverly Hills" ma pojawić się w amerykańskiej telewizji FOX 7 sierpnia 2019 roku.

 

RadioZET.pl/MF