Obserwuj w Google News

Będzie kontynuacja kultowego „Seksu w wielkim mieście”

Sylwia Wamej
1 min. czytania
29.03.2019 11:18
Zareaguj Reakcja

Kultowy serial „Seks w wielkim mieście” będzie mieć swoją kontynuację. Twórcy serialu chcą stworzyć opowieść o miłości i randkach po 50. roku życia. Obraz ma powstać na podstawie nadchodzącej książki Candace Bushnell „Is There Still Sex in the City?”.

Będzie kontynuacja "Seksu w wielkim mieście"
fot. Instagram.com/ Sarah Jessica Parker

„Seks w wielkim mieście”. Będzie kontynuacja kultowego serialu

Fani kultowego „Seksu w wielkim mieście” i szalonych przygód Mirrandy, Carrie, Samanthy i Charlotte mają powody do radości. Prawa do przeniesienia książki na ekran nabyła spółka Paramount Television. Jak podaje portal Deadline, odcinek pilotażowy napisze Candace Bushnell i będzie też pełnić funkcję producenta wykonawczego. Z kolei książka „Is There Still Sex in the City?” wydana zostanie  6 sierpnia 2019 roku.

„Seks w wielkim mieście. Randkowanie po 50. roku życia”

Autorka przedstawi obraz kobiet po 50. roku życia. Akcja rozgrywać się będzie na Manhattanie, a w serialu poruszone zostaną takie kwestie jak m.in.  małżeństwo, rozwód, wychowanie dzieci, randki i oczywiście tytułowy seks. Dość ważną kwestią ma być w serialu wątek młodego wyglądu wśród dojrzałych kobiet.

„Oryginalna książka i serial »Seks w wielkim mieście« były przełomowym kamieniem milowym dla całych pokoleń kobiet, w tym dla mnie samej. Cieszę się, że będziemy kontynuować rozmowę na temat niedostatecznie reprezentowanego punktu widzenia kobiet po pięćdziesiątce i odpowiedzieć na pytanie zawarte w tytule: »Tak, jest więcej seksu w wielkim mieście«” – mówiła w wywiadzie prezes Paramount Television Nicole Clemens. 

Na razie nie wiadomo, czy wszystkie aktorki, które do tej pory kojarzone są z serialem, zdecydują się wystąpić w kontynuacji serialu. Na ujawnienie obsady na pewno trzeba będzie jeszcze chwilę poczekać.

 

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl Wprost.pl/ SW