Obserwuj w Google News

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan zatańczą w "Tańcu z gwiazdami"?

Sylwia Wamej
1 min. czytania
08.07.2019 14:53

Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"? Według jednego z tabloidów w programie pojawi się również mąż aktorki - Rafał Szatan. Być może już jesienią zobaczymy parę w nowej edycji tanecznego show.

Barbara Kurdej-Szatan
fot. Viphoto/East News

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan wystąpią w "Tańcu z gwiazdami"?

Barbara Kurdej-Szatan rozstała się co prawda z TVP, ale nie może jednak narzekać na brak nowych obowiązków. Gwiazda przyjęła propozycję współpracy z Polsatem i wygląda na to, że świetnie odnalazła się w nowej pracy. Na swoim koncie ma już prowadzenie festiwalu w Opolu. Wcześniej pojawiały się pogłoski, że aktorka weźmie udział w "Tańcu z gwiazdami". Jak donosi "Super Express" zarówno Barbara Kurdej-Szatan, jak i Rafał Szatan pojawią się w jesiennej edycji show. Małżonkowie podobno przyjęli propozycję wystąpienia w programie. Na razie zarówno Rafał, jak i Basia nie potwierdzili tych doniesień.

Barbara Kurdej-Szatan. Za co została zwolniona z TVP?

Barbara Kurdej-Szatan została odsunięta od prowadzenia programów TVP po tym, gdy głośno poparła Paradę Równości. Zarządowi TVP nie spodobało się zaangażowanie aktorki w społeczno-polityczne sprawy. O tym, w jaki sposób została zwolniona, gwiazda poinformowała na Instagramie. Jak się okazuje, aktorkę o zwolnieniu poinformował telefonicznie kolega z firmy.

 

RadioZET.pl/ SW