Obserwuj w Google News

"Avatar: Istota wody" z poruszającym zwiastunem wyczekwanej kontynuacji oscarowej produkji

2 min. czytania
02.11.2022 14:51
Zareaguj Reakcja

Film "Avatar: Istota wody" doczekał się pierwszego oficjalnego zwiastuna. Co czeka głównych bohaterów wyczekiwanej produkcji Jamesa Camerona?

Avatar: Istota wody - kadr z filmu
fot. Walt Disney Studios Motion Pictures - 20th Century Studios - TSG/East News

Do sieci trafiła zapowiedź drugiej części filmu "Avatar". Jakie zakątki planety Pandora James Cameron pokaże widzom tym razem?

"Avatar 2": zwiastun filmu Jamesa Camerona

Na ten film fani czekają od ponad 10 lat. Pierwsza część "Avatara" została okrzyknięta przełomem w kinematografii pod względem dokonań technicznych. Twórcy zaprezentowali widzom niezwykłą obcą planetę i zapowiedzieli, że w przyszłości zobaczą więcej. Niestety oczekiwanie trochę się przeciągnęło.

Redakcja poleca

W pierwszej połowie roku 2022 sequel "Avatara" otrzymał oficjalny podtytuł "Istota wody" a także zaprezentowano pierwszy teaser filmu. W końcu fani doczekali się zwiastuna z prawdziwego zdarzenia. Jak prezentuje się zapowiedź?

Oglądaj

"Avatar: Istota wody" rozgrywa się dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszej części filmu. Sam Worthington i Zoe Saldaña ponownie wcielają się w role Jake'a Sulleya i Neytiri. Zwiastun pokazuje, jak bohaterowie po raz kolejny zmierzą się z rasą ludzką. Wojna rozegra się w oszałamiających krajobrazach Pandory. Do obsady powrócili również Stephen Lang jako pułkownik Quaritch i Sigourney Weaver. Aktorka nie wystąpi jednak ponownie jako doktor Grace Augustine. Wcieli się w kobietę Na'vi o imieniu Kiri.

Redakcja poleca

"Avatar 2": kiedy premiera filmu?

W pozostałych rolach wystąpili Cliff Curtis, Joel David Moore, CCH Pounder, Edie Falco, Jemaine Clement i Kate Winslet. Produkcja w reżyserii Jamesa Camerona trafi do kin już 16 grudnia 2022 roku. Na kolejne lata zaplanowano premiery pozostałych kontynuacji, które były kręcone w tym samym czasie.

RadioZET.pl/YouTube