Obserwuj w Google News

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostali rodzicami. To symboliczna data narodzin

Sylwia Wamej
1 min. czytania
07.06.2019 14:30
Zareaguj Reakcja

Anita i Adrian z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" po raz pierwszy zostali rodzicami. Para powitała na świecie synka. Data urodzin jest dla Anity symboliczna. Dlaczego?

Anita
fot. Instagram.com/ anitaczylija

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" urodziła dziecko

Anita Szydłowska z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" została mamą. Uczestniczka programu TVN opublikowała wzruszający wpis w mediach społecznościowych. Jej syn urodził się 6 czerwca, a dla Anity ta data jest symboliczna. 

"Twoja mama urodziła się 12.12, twoja babcia 7.07, a Twoją szczęśliwą datą, która zmienia nasze całe życie jest 6.06! Witamy Cię z tatą i już bardzo Ciebie kochamy" - napisała Anita na Instagramie.

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak zakochali się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Anita i Adrian poznali się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" i szybko się w sobie zakochali. Pobrali się w marcu 2018 roku. Anita i Adrian to jedyna z trzech par, która zdecydowała się być ze sobą po zakończeniu zdjęć do programu. Na swoich kanałach społecznościowych chętnie publikują wspólne zdjęcia. Obok fotografii na Instagramie, na której pozują z maluchem, Adrian zamieścił wzruszający wpis: 

"Wczorajszy dzień otworzył kolejny rozdział w NASZYM życiu! Z niecierpliwością wyczekiwany dzień przypadł na 06.06.2019. Nie pamiętam, ile razy płakałem ze szczęścia i ile jeszcze będę" - napisał szczęśliwy świeżo upieczony tato.

 

RadioZEt.pl/ SW