Obserwuj w Google News

Amy Adams jako księżniczka Disneya. Nowy zwiastun kontynuacji oscarowego hitu [WIDEO]

2 min. czytania
02.11.2022 22:57
Zareaguj Reakcja

Amy Adams powraca jako Giselle z „Zaczarowanej“. Zobacz nowy zwiastun kontynuacji oscarowego hitu. Jak prezentuje się „Rozczarowana“? Kiedy premiera?

Rozczarowana - kadr  filmu
fot. materiały prasowe Disney+

„Rozczarowana“ (org. „Disenchanted“) to kontynuacja hitu wytwórni Disneya z 2007 roku, nominowanego do trzech Oscarów (za trzy oryginalne piosenki). Teraz Giselle powraca z nowym zestawem problemów.

Od bajkowego ślubu Giselle i Roberta minęło już piętnaście lat. Cały ten czas razem w świecie ludzi sprawił, że kobieta znudziła się już powtarzalnością codziennej pracy, a w jej życie wkradła się stagnacja. Nowy Jork stracił dla niej urok. Teraz w pogoni za bardziej bajkowym życiem, rodzina postanawia przeprowadzić się do małej miejscowości. Na miejscu okazuje się jednak, że nic nie jest lepsze. Giselle podejmuje próbę naprawienia sytuacji z pomocą andaluzyjskiej magii. Sprawy jednak szybko wymykają się spod kontroli, a teraz bohaterka musi opanować coraz bardziej chaotyczną sytuację.

Redakcja poleca

„Rozczarowana” – nowy zwiastun komedii 

Nowy materiał promocyjny filmu prezentuje się następująco:

„Rozczarowana” – twórcy i obsada

Adam Shanmkan, człowiek odpowiedzialny za sukces musicalu „Hairspray” oraz komedii romantycznych „Powiedz tak” i „Szkoła uczuć”, został reżyserem filmu.

Na ekranie ponownie zobaczymy Amy Adams, Patricka Dempseya i Jamesa Mardsena. Towarzyszyć im będą także: Idina Menzel, Maya Rudolph, Kolton Stewart, Yvette Nicole Brown, Jayma Mays, Oscar Nuner oraz Gabriella Baldacchino.

„Rozczarowana” – kiedy premiera?

Premiera filmu zapowiedziana jest na piątek 24 listopada. Produkcja będzie dostępna wtedy na platformie stramingowej Disney+.

Czytaj także:  HBO Max z premierami na listopad. Zdradzono, co trafi na platformę [LISTA TYTUŁÓW]

RadioZET.pl/EW.com/YouTube

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET