Obserwuj w Google News

Ameryka Express 2: Dominika Tajner wystąpi w nowym sezonie. Znamy jej partnera

Maciej Friedrich
2 min. czytania
20.05.2019 14:01
Zareaguj Reakcja

Jak informuje magazyn "Party", w nowej edycji "Ameryki Express" zobaczymy Dominikę Tajner-Wiśniewską. Według medialnych doniesień żona Michała Wiśniewskiego zdecydowała, kogo zabierze ze sobą na wyprawę. To jej przyjaciel z "Tańca z gwiazdami".

Ameryka Express 2: Dominika Tajner wystąpi w nowym sezonie. Znamy jej partnera
fot. Bartosz KRUPA/East News

Dominika Tajner-Wiśniewska to córka prezesa Polskiego Związku Narciarskiego i byłego trenera Adama Małysza, Apoloniusza Tajnera. Popularność zyskała dzięki uczestnictwu w programach "Agent gwiazdy" (2016) i zeszłorocznym "Tańcu z gwiazdami". W mediach głośno jest o niej również za sprawą małżeństwa z liderem zespołu Ich Troje, Michałem Wiśniewskim. Para poznała się w 2009 roku w hotelu, którego Dominika była menadżerką. Pobrali się po trzech latach znajomości i wspólnie wychowywali syna Tajner z pierwszego małżeństwa. Niestety, w marcu 2019 roku pojawiła się informacja, że Wiśniewski złożył w sądzie papiery rozwodowe. Mimo to piosenkarz wspierał partnerkę, kiedy  jej syn walczył o życie w szpitalu. Nieoficjalnym powodem rozstania miała być zazdrość Michała o tanecznego partnera żony.

Po rozstaniu Tajner wspierali między innymi przyjaciele z "Tanca z gwiazdami", Justyna Żyła i trener fitness Daniel "Qczaj" Kuczaj. Dominika najwyraźniej nie ma jednak zamiaru rezygnować z kariery telewizyjnej. Jak informuje magazyn "Party", obejrzymy ją w najnowszej edycji show "Ameryka Express" u boku  innych znanych nazwisk.

Ameryka Express 2: Z kim wystąpi Dominika Tajner-Wiśniewska?

Założeniem "Ameryka Express" jest, że na wyprawę uczestnicy wybierają się w duecie. U boku gwiazd pojawiali się ich przyjaciele, partnerzy i członkowie rodzin. Jak dowiedziało się "Party", Dominika postanowiła postawić na sprawdzonego przyjaciela. U boku gwiazdy zobaczymy Daniela Kuczaja.

ZOBACZ: Qczaj komentuje relacje z Dominiką Tajner-Wiśniewską. „Ciało mnie nie krępuje”

- Dominika uwielbia ekstremalne przygody. Potrzebowała kogoś, kto tak jak ona, nie boi się wyzwań, ma poczucie humoru i świetną formę, dlatego zaprosiła Daniela „Qczaja” Kuczaja, z którym zaprzyjaźniła się w „Tańcu z gwiazdami” - donosi informator magazynu.

Pojawiły się również plotki, że do programu zaproszono Justynę Żyłę, nie zostały one jednak do tej pory potwierdzone.

 

RadioZET.pl/party.pl/MF