Obserwuj w Google News

Agent Gwiazdy 4: finał. Wiemy, kto jest agentem. Kto zwyciężył w programie?

Maciej Friedrich
2 min. czytania
22.05.2019 22:32
Zareaguj Reakcja

W finałowym odcinku "Agenta gwiazdy 4" dowiedzieliśmy się w końcu, kto był agentem. Komu udało się odkryć personalia sabotażysty? Rozstrzygnięcie zaskoczyło wielu widzów.

Agent Gwiazdy 4: finał. Wiemy, kto jest agentem. Kto zwyciężył w programie?
fot. Instagram:@agentgwiazdytvn

"Agent gwiazdy" po raz czwarty pojawił się na antenie TVN. Program, w którym celebryci wyruszają w zagraniczną podróż (tym razem były to Wyspy Kanaryjskie), by wykonywać zadania i zarabiać pieniądze, zyskał dużą popularność telewidzów. Pikanterii dodaje fakt, że wśród graczy znajduje się agent, mający za zadanie sabotowanie działań grupy. Celem programu jest okrycie personaliów agenta. 4. edycja wywoływała wiele emocji, a fani show prześcigali się w snuciu teorii na temat personaliów osoby, która przeszkadzała drużynie. W 13. odcinku przekonaliśmy się, kto odpowiadał za problemy w wykonywaniu zadań.

"Agent gwiazdy 4": Kto był agentem?

Prowadząca show Kinga Rusin w finałowym odcinku powitała wszystkie osoby, które wzięły udział w programie, w tym między innymi Krystynę Czubównę, która była zmuszona opuścić "Agenta" po drugim odcinku, Edytę Górniak i Andrzeja Gołotę. Gracze wspominali swoje przygody, po czym prowadząca zapowiedziała, że za chwilę dołączy do nich agent. Widzowie i celebryci zamarli w oczekiwaniu.

Okazało się, że agentem w czwartej edycji "Agenta gwiazdy" była Maria Sadowska. Internauci spekulując na temat personaliów sabotażysty, wymieniali właśnie piosenkarkę, choć wielu z nich podejrzewało również Michała Koterskiego. Gracze obejrzeli kilka nagrań z planu, w których pokazano, w jaki sposób Maria manipulowała pozostałymi uczestnikami. Trzeba przyznać, że kilka razy Sadowska wykazała się sprytem godnym szpiega. Na jaw wyszły z pozoru nieistotne zachowania, które w efekcie mocno utrudniły lub wręcz uniemożliwiły wykonanie części zadań. 

"Agent Gwiazdy 5": kiedy premiera nowej edycji show?

Kiedy dowiedzieliśmy się już, kto był agentem, przyszła pora na ogłoszenie najważniejszej informacji. Zwycięzcą czwartej edycji "Agenta gwiazdy" został Damian Kordas, który pokonał Michała Koterskiego. To on bezbłędnie wytypował agenta i wiedział o nim najwięcej. Pozostaje pogratulować przenikliwości. 

 

RadioZET.pl/MF