Obserwuj w Google News

„Agent gwiazdy 4”: Wiemy, kto wystąpi w finale. Kto odpadł z programu?

Maciej Friedrich
2 min. czytania
16.05.2019 09:38
Zareaguj Reakcja

Za nami pełen emocji półfinał „Agent gwiazdy 4”. W środę, 15.05 mogliśmy obejrzeć zmagania, które wyłoniły trójkę finalistów. Wielu widzów zdziwił fakt, że z programu odpadła osoba, która była typowana jako agent.

„Agent gwiazdy 4”: Wiemy, kto wystąpi w finale. Kto odpadł z programu?
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

„Agent gwiazdy 4 powoli dobiega końca. Kolejna edycja programu, podczas której gwiazdy wyjeżdżają do egzotycznego kraju, by wykonywać zadania, zbierać gotówkę i przeżywać przygodę, cieszy się dużą popularnością. Jak zawsze, w grupie uczestników znajduje się agent, który ma za zadanie sabotować działania drużyny i mylić tropy. W środę, 15 maja mogliśmy obejrzeć odcinek półfinałowy. W walce o miejsce w finałowej trójce walczyli: Michał Koterski, Viola Kołakowska, Damian Kordias i Maria Sadowska. Komu nie udało się dostać do trzynastego, finałowego odcinka „Agenta gwiazdy”?

„Agent gwiazdy 4”: Kto dostał się do finału?

Producenci „Agent gwiazdy 4” przygotowali dla graczy w półfinale trzy zadania oraz obszerny test, który okazał się najtrudniejszym zadaniem. Od uczestników wymagało się informacji między innymi o numerze buta czy adresie e-mailowym kolegów i koleżanek z drużyny. Ten, kto najgorzej poradził sobie z typowaniem agenta, mógł pożegnać się z programem.

"Agent gwiazdy" 4: co wydarzyło się w odcinku 15.05? [STRESZCZENIE]

Prowadząca show Kinga Rusin ogłosiła, że ostateczną kwotą, jaką zdobędzie zwycięzca „Agenta”, jest 71,9 tysiąca złotych. Następnie w oryginalny sposób ogłosiła trójkę finalistów.

– Moi drodzy uczestnicy. Teraz będzie troszeczkę pompatycznie. Ale to jest taki moment, że tak właśnie musi być. Za chwilę przyłożę ogień do tej konstrukcji. On się rozprzestrzeni, ale zapłonie tylko wokół trójki finalistów. Wśród nich będzie agent. Będzie zwycięzca programu, no i „drugi” na podium. 

Okazało się, że z „Agenta gwiazdy 4” odpadła Viola Kołakowska. Dla części widzów jest to z pewnością spore zaskoczenie, gdyż pojawiały się głosy, że to właśnie ona jest agentem. Sama aktorka nie kryła, że jest bardzo zadowolona z występu w programie.

– Kochani, odpaść w takim towarzystwie to zaszczyt. Bardzo wam dziękuję, że mogłam z wami odbyć tę podróż. I cóż... idę dalej – podsumowała.

O tym, kto rzeczywiście jest agentem, przekonamy się w finałowym odcinku w środę 22 maja o godzinie 21:30 na antenie TVN. O główną wygraną zawalczą: Maria Sadowska, Damian Kordias i Michał Koterski.

 

RadioZET.pl/MF