Obserwuj w Google News

„Agent gwiazdy” 4: Mariola Gołota w ogniu krytyki widzów

Maciej Friedrich
2 min. czytania
14.03.2019 13:32

Andrzej Gołota występuje w „Agent gwiazdy” razem ze swoją żoną Mariolą. Małżonka boksera wzbudza jednak w widzach skrajne emocje. Po ostatnim odcinku w sieci pojawiły się krytyczne komentarze.

„Agent gwiazdy” 4: Mariola Gołota w ogniu krytyki widzów
fot. Jan BIELECKI/East News

Agent gwiazdy” oglądamy na antenie TVN już po raz czwarty. Najnowsza edycja wzbudzała wiele emocji jeszcze przed emisją pierwszego odcinka. Dużo mówiło się między innymi o zaangażowaniu w produkcję Edyty Górniak. Tymczasem piosenkarka, która miała być największą gwiazdą czwartej serii, zrezygnowała z udziału po dwóch odcinkach. Z kolei po trzecim odcinku najwięcej mówi się o Marioli Gołocie, żonie byłego boksera Andrzeja Gołoty, która również występuje w programie. Niestety, nie wszystkie komentarze na temat uczestniczki są pozytywne.

„Agent gwiazdy” 4: Widzowie krytykują Mariolę Gołotę

Oczom widzów nie umknęło, że małżeństwo Gołotów jest praktycznie nierozłączne, głównie za sprawą zachowania Marioli. Kobieta nie odstępuje męża na krok, a zdaniem wielu internautów kontroluje go i nieustannie wydaje polecenia. Zgłaszała się do zadań razem z nim, a gdy Gołota został poproszony o przeliczenie zebranych pieniędzy, oponowała w jego imieniu. Oczywiście w sieci niemal natychmiast pojawiły się złośliwe komentarze dotyczące nadopiekuńczości małżonki byłego boksera.

Mariola Gołota
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

ZOBACZ: "Agent Gwiazdy" 4: Kto występuje w programie? [LISTA UCZESTNIKÓW]

„Mariola coś czuję, że będzie Renulką w Agencie. Strasznie mnie drażni”.

„Nie ma mocnych na Mariolę, która ciągle nad Andrzejem ma kontrolę”.

„A jak wyleci Mariola, to Andrzeja ze sobą zabierze?” – komentowali widzowie.

ZOBACZ: Kto odpadł w trzecim odcinku "Agent gwiazdy"?

Jednak pojawiły się również argumenty obrońców Marioli Gołoty. Część internautów uznała, że w jej zachowaniu nie ma niczego nieodpowiedniego.

„Przecież pani Mariola Andrzeja broni. Jak był bokserem i np. dziennikarze go atakowali, to pani Mariola go broniła, i tak pozostało do teraz. Takie jest moje zdanie”.

„Nikt nie powinien komentować relacji małżeńskiej Gołotów - to ich małżeństwo i ich sprawa”.

Jak widać, zdania są podzielone, ale jedno jest pewne. Dzięki wzajemnym relacjom graczy program trzyma widzów w napięciu.

RadioZET.pl/MF