Obserwuj w Google News

"Agent Gwiazdy" 4 : Kto odpadł z programu?

Maciej Friedrich
2 min. czytania
27.03.2019 22:49
Zareaguj Reakcja

W środowym odcinku "Agent Gwiazdy" po raz kolejny na uczestników czekały ekstremalne wyzwania, a na widzów duże emocje. Eskalowały się dawne konflikty oraz pojawiły nowe podejrzenia. Kto tym razem opuścił program?

"Agent Gwiazdy" 4 : Kto odpadł z programu?
fot. Instagram:@agentgwiazdytvn

"Agent Gwiazdy" z odcinka na odcinek wywołuje coraz większe emocje. Z odcinka na odcinek zawodnicy coraz częściej popadają w konflikty i oceniają się coraz bardziej surowo. W środowej odsłonie nie zabrakło indywidualnych przytyków i sytuacji, w których uczestnicy jawnie okazywali wzajemne animozje. Decyzja o tym, kto opuści program, zadziwiła wielu widzów. 

Odcinek rozpoczął się od niepozornego zadania. Uczestnicy zasiedli w teatrze i byli łaskotani przez członków ekip ukrytych pod kotarą. Celem było rozpoznanie, kto akurat jest łaskotany. Z pozoru banalne zadanie wywołało wiele emocji i pokazało, że Mariola Gołota i Misiek Koterski nie mogą znaleźć wspólnego języka. Jednak prawdziwy konflikt miała obnażyć kolejna konkurencja. 

O tym, że Kasia Wołejnio i Viola Kołakowska nie przepadają za sobą, było wiadomo od dawna. Jednak gdy to Viola wraz z Miśkiem zostali snajperami, którzy mieli polować za pomocą kulek z farbą na pozostałych graczy, emocje wzięły górę. Viola postawiła sobie za punkt honoru zestrzelenie Kasi i udało jej się. W ostatecznym rozrachunku jednak większość graczy uniknęła ostrzału. Tym samym Viola i Misiek stracili uzyskane w teatrze immunitety. 

Kto odpadł z "Agenta Gwiazdy"?

Ostatnim etapem był test wiedzy o Agencie i przejście po trudnej trasie parku linowego. Do wyboru były dwie trasy, jednak nie każdy z uczestników zdecydował się na tę najtrudniejszą. Wzbudziło to wiele podejrzeń i przypuszczeń na temat tego, kto po prostu nie sprostał zadaniu, a kto udawał strach.

Pod koniec odcinka przyszła kolej na usunięcie z grupy kolejnego uczestnika. Ku zdziwieniu wielu widzów z "Agenta" odpadła Mariola Gołota. Żona Andrzeja Gołoty, często krytykowana za nadmierną opiekuńczość w stosunku do męża, pozostałe zmagania partnera obejrzy w telewizji. 

Mariola Gołota
fot. Instagram:@agentgwiazdytvn

RadioZET.pl/MF