Obserwuj w Google News

39 i pół tygodnia: Córka Tomasza Karolaka zadebiutuje w serialu TVN

Maciej Friedrich
2 min. czytania
15.07.2019 10:40
Zareaguj Reakcja

Serial „39 i pół” powraca na antenę TVN. Nową odsłonę przygód niepokornego Darka będziemy mogli oglądać jesienią. Oprócz Tomasza Karolaka na ekranach pojawi się również jego 11-letnia córka Lena. To jej serialowy debiut.

39 i pół tygodnia: Córka Tomasza Karolaka zadebiutuje w serialu TVN
fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER/EAST NEWS

Stacja TVN jak co roku szykuje dla widzów niespodzianki związane z jesienną ramówką. Jednym z większych zaskoczeń jest powrót na ekrany lubianego serialu „39 i pół”, który emitowany był w latach 2008-2009. Perypetie walczącego z kryzysem wieku średniego rockandrollowca Darka Jankowskiego cieszyły się dużą popularnością. Po 10 latach ponownie obejrzymy dobrze znanych bohaterów, nie zabraknie również nowych twarzy. Jak informuje „Super Express”, w serialu pojawi się również córka Tomasza Karolaka.

39 i pół: córka Tomasza Karolaka zadebiutuje w serialu

39 i pół tygodnia”, bo taki tytuł nosi nowa odsłona serialu, ma być utrzymany w klimacie czarnej komedii. Darek dowiaduje się, że jest śmiertelnie chory i pozostało mu tytułowe 39 i pół tygodnia życia.

– Darkowi zdaje się, że wszystko jeszcze może, a tu okazuje się, że ma limitowany czas, gdyż cierpi na śmiertelną chorobę. Pytanie: co z tym zrobi? Czy ten czas wykorzysta na jedną wielką balangę, skupi się na rodzinie, podejmie walkę z chorobą, czy może, jak to Darek, będzie miał do tego luźne podejście? – opowiedziała Justyna Pawlak, producentka serialu.

W sieci pojawił się już zwiastun serialu, który zapowiada, że nie zabraknie dobrze znanych z pierwowzoru motywów muzycznych.

W nowych odcinkach „39 i pół”, poza Tomaszek Karolakiem w roli Darka, zobaczymy postacie znane sprzed 10 lat. Na ekranie ponownie pojawią się Marina Łuczenko-Szczęsna, Daria Widawska, Antoni Królikowski oraz Alan Andersz. W „39 i pół tygodnia” pojawić ma się również córka Tomasza Karolaka, Lena. Nie wiadomo jednak, jaka rola przypadnie 11-letniej debiutującej aktorce. Kto wie, może odziedziczyła po ojcu aktorski talent. Lena jest jedną z dwójki dzieci ze związku Karolaka z  Violą Kołakowską. Byli partnerzy mają również 6-letniego syna Leona. Aktor i modelka byli razem w latach 2006-2017.

Jak Lena poradzi sobie na ekranie, przekonamy się jesienią na antenie TVN.

 

RadioZET.pl/se.pl/MF