Obserwuj w Google News

39 i pół tygodnia: Karolak i Marina w pierwszym zwiastunie kontynuacji 39 i pół [WIDEO]

Maciej Friedrich
2 min. czytania
21.06.2019 10:26
Zareaguj Reakcja

Fani popularnego serialu „39 i pół” mają powody do zadowolenia. Komediowa produkcja z Tomaszem Karolakiem i Mariną Łuczenko powróci na ekrany TVN. W sieci pojawił się już pierwszy zwiastun kontynuacji noszącej tytuł „39 i pół tygodnia”. Kiedy premiera pierwszego odcinka? 

39 i pół tygodnia: Karolak i Marina w pierwszym zwiastunie kontynuacji 39 i pół [WIDEO]
fot. TOMASZ GAWALKIEWICZ/REPORTER/EAST NEWS

39 i pół” to komediowy serial, który stacja TVN emitowała od 2004 do 2009 roku. Cieszył się dużą sympatią widzów i pomógł w zyskaniu popularności między innymi Tomaszowi Karolakowi, Marinie Łuczenko czy zespołowi Afromental. Wielbiciele perypetii rockendrolowca Darka i jego przyjaciół mają powody do zadowolenia. Po 10 latach serial wraca na antenę jako „ 39 i pół tygodnia. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun, w którym możemy oglądać dobrze znanych bohaterów.

39 i pół tygodnia: pierwszy zwiastun kontynuacji 39 i pół

Na profilu „39 i pół tygodnia” na Instagramie pojawiła się pierwsza zapowiedź serialu, której daleko jednak do klasycznych trailerów. Na filmiku widzimy bohaterki serialu stojące nad trumną, w której spoczywa Darek, w którego wciela się Tomasz Karolak. W pewnym momencie filmik zamienia się w swoisty teledysk, kiedy aktor zaczyna śpiewać przebój „Nic nie może wiecznie trwać” z repertuaru Anny Jantar. Zwiastun w zabawny sposób nawiązuje do luźnej formuły serialu i faktu, że muzyka odgrywała w nim zawsze istotną rolę. 

ZOBACZ: Marina Łuczenko chwali się zdjęciami z wakacji. Obok nich Anna i Robert Lewandowscy

39 i pół tygodnia: nowa odsłona 39 i pół. Co wiemy o serialu?

Fabuła „39 i pół tygodnia” ponownie opowie historię Darka Jankowskiego. Bohater znajduje się w dramatycznej sytuacji, jest bowiem ciężko chory i zostało mu tytułowe 39 i pół tygodnia życia. Sympatyczny rockman postanowi wykorzystać ostatnie chwile życia na rozprawienie się z duchami przeszłości, naprawienie popełnionych błędów i oczywiście maksymalnie twórcze wykorzystanie pozostałego mu czasu.

W „39 i pół tygodnia” ponownie zobaczymy aktorów znanych nam z pierwszej odsłony serialu. Poza Karolakiem i Mariną na ekranie pojawią się między innymi: Daria Widawska, Antoni Królikowski czy Wojciech Mecwaldowski. Jako nowe twarze pojawić mają się między innymi Piotr Rogucki i Michał Koterski. Za reżyserię odpowiadają Aleksander Pietrzak i Maciej Migas. Produkcja ma pojawić się na antenie TVN jesienią 2019 roku.

 

RadioZET.pl/MF