Obserwuj w Google News

24-letnia córka Andie MacDowell zachwyca na czerwonym dywanie. Zagrała w nowym filmie Tarantino

Sylwia Wamej
1 min. czytania
24.07.2019 15:08
Zareaguj Reakcja

Margaret Qualley to córka Andie MacDowell, która zagrała w najnowszym filmie Quantina Tarantino „Pewnego razu... w Hollywood”. 24-letnia aktorka zadała szyku na premierze filmu. Podobna do słynnej mamy?

Córka Andie MacDowell
fot. BWP Media/East News

Córka Andy MacDowell na premierze „Pewnego razu...w Hollywood”

Margaret Quallley, córka Andie MacDowell i jej pierwszego męża Paulla Qualleya, rozwija swoją karierę aktorską. 24-letnia gwiazdka zagrała w najnowszym filmie Quentina Tarantino „Pewnego razu... w Hollywood”. Choć córka hollywoodzkiej aktorki nie dostała większej roli, udział w filmie Tarantino to nie lada wyróżnienie.

24-letnia córka Andie MacDowell pojawiła się oczywiście na premierze „Pewnego razu w... Hollywood”. Margaret na tę okazję wybrała niebieski kusy top i mini spódnicę. Zestaw uzupełnia siatkową narzutką. Do tego dziewczęcy warkocz i srebrna biżuteria. Na najnowszych zdjęciach Margaret bardzo przypomina słynną mamą — Andie MacDowell.

Córka Andie MacDowell
fot. BWP Media/ East News

Margaret Qualley: Gdzie zagrała córka Andie MacDowell?

24-letnia Margaret Qualley karierę aktorską rozpoczęła w 2013 roku. Wcieliła się wtedy w postać Raquel w filmie „Palo Alto” Gii Coppoli. Pojawiła się również w serialu HBO „Pozostawieni” oraz filmach takich jak m.in. „Nice Guys. Równi Goście”, „Notatnik śmierci” oraz „Nowicjat”. W tym roku pojawiła się w serialu „Fosse/Verdon” oraz w filmie „Pewnego razu...w Hollywood”. Zagrała u boku takich gwiazd jak m.in. Leonardo DiCaprio, Brad Pitt oraz Margot Robbie.

 

RadioZEt.pl/ SW