Zamknij

"Zranione ptaki", odcinek 184 - STRESZCZENIE. Safiye martwi się o córkę [12.12]

07.12.2022 14:58

Streszczenie 184. odcinka serialu "Zranione ptaki" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Safiye martwi się o córkę. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Zranione ptaki".

Zranione ptaki
fot. Materiały prasowe TVP

"Zranione ptaki", odcinek 184 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowych epizodach popularnej telenoweli "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenia odcinka 184. serialu "Zranione ptaki" i szczegóły jego emisji.

"Zranione ptaki", odcinek 184: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 184. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Safiye martwi się o córkę. Ayse chce się jednak ogarnąć, a za swoje zachowanie przeprasza najbliższych. Z kolei Meryem opiekuje się Ulviye. Meryem nie chce poruszać tematu notatek sprzed jej zawału. Melis ma dość obecności Meryem w rezydencji. W złości mówi jej, że ma się wyprowadzić. Meryem uderza ją w policzek. Levent staje po stronie ukochanej. Melis ma mu za złe, że nie jest wobec niej lojalny. Z kolei Yasar prosi Asli, by porozmawiała z Bahadirem. Dziewczyna prosi go, by milczał. Dzień przed rozprawą rozwodową Dogan usiłuje przekonać Ayse, że Cemil jest niewinny. Ona dalej nie chce o tym słyszeć.

loader

"Zranione ptaki", odcinek 184: Gdzie i kiedy oglądać?

184. odcinek serialu "Zranione ptaki" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 12 grudnia 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 18:45 na kanale TVP2.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

RadioZET.pl/Teleman.pl