Zamknij

"Zranione ptaki", odcinek 183 - STRESZCZENIE. Ulviye odzyskuje przytomność [9.12]

06.12.2022 14:24

Streszczenie 183. odcinka serialu "Zranione ptaki" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Ulviye odzyskuje przytomność. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Zranione ptaki".

Zranione ptaki
fot. Materiały prasowe TVP

"Zranione ptaki", odcinek 183 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowych epizodach popularnej telenoweli "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenia odcinka 183. serialu "Zranione ptaki" i szczegóły jego emisji.

"Zranione ptaki", odcinek 183: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 183. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Ulviye odzyskuje przytomność, a jej bliscy są zachwyceni. Okazuje się, że seniorka pamięta niewiele, więc Melis i Hulya również się cieszą. Kobieta jest przekonana, że Omer to Efe, a domownicy nie wyprowadzają jej z błędu. Tymczasem Dogan poznaje prawdę, że Oya zainscenizowała zdjęcia z Cemilem. Mężczyzna chce o tym powiedzieć Ayse, ale boi się, że ją straci. Asli próbuje uwieść Yasara. Przekonuje go, że Bahadir ją wykorzystał, a teraz została całkiem sama.

loader

"Zranione ptaki", odcinek 183: Gdzie i kiedy oglądać?

183. odcinek serialu "Zranione ptaki" będzie można obejrzeć w piątek, 9 grudnia 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 18:45 na kanale TVP2.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP