Zamknij

"Zranione ptaki", odcinek 182 - STRESZCZENIE. Safiye otrzymuje kredyt [8.12]

05.12.2022 13:46

Streszczenie 182. odcinka serialu "Zranione ptaki" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Safiye otrzymuje kredyt. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Zranione ptaki".

Zranione ptaki
fot. Materiały prasowe TVP

"Zranione ptaki", odcinek 182 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowych epizodach popularnej telenoweli "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenia odcinka 182. serialu "Zranione ptaki" i szczegóły jego emisji.

"Zranione ptaki", odcinek 182: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 182. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Safiye otrzymuje kredyt. Jej przyjaciele nie mają pojęcia, że Mine jej w tym pomogła. Kobietę wciąż ścigają ludzie nasłani przez jej ojca. Tymczasem Dogan stara się podnieść Ayse na duchu. Ratuje ją też przed wypadkiem samochodowym. Uświadamia sobie jednak, że dziewczyna wciąż kocha Cemila. Chce porozmawiać na ten temat z Oyą. Bliscy Ulviye czuwają w szpitalu, a Levent ma pretensje do Melis, że źle traktuje Meryem. Natomiast Yasar widzi, jakie leki bierze Asli. Podejrzewa, że jest w ciąży.

loader

"Zranione ptaki", odcinek 182: Gdzie i kiedy oglądać?

182. odcinek serialu "Zranione ptaki" będzie można obejrzeć w czwartek, 8 grudnia 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 18:45 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP