Zamknij

"Zranione ptaki" - odcinek 181 - STRESZCZENIE. Melis chce zamordować Ulviye [07.12]

02.12.2022 15:29

Streszczenie 181. odcinka serialu "Zranione ptaki" można znaleźć poniżej. Co wydarzy się w nowym odcinku? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Zranione ptaki".

Zranione ptaki - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Zranione ptaki", odcinek 181 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowych epizodach popularnej telenoweli "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenia odcinka 181. serialu "Zranione ptaki" i szczegóły jego emisji.

"Zranione ptaki", odcinek 181: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 181. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Ayse silnie przeżywa wszystko, co dzieje się w jej relacji z Cemilem. Najbliższym aż trudno jest patrzeć na jej cierpienie. Melis mówi do Hulye, że powinni zabić Ulviye. Muszą działać, zanim kobieta obudzi się i wyjawi ich tajemnice. Muszą też uważać, gdzie rozmawiają o swoich planach. Gdy kobiety knują, właśnie wtedy serce chorej na chwilę się zatrzymuje. Na szczęście lekarzom udaje się ją uratować.

Levent czuwa przy matce wraz z Meryem. Melis nie może tego znieść. Niebawem odbiera lek, który ma zabić seniorkę. O mały włos nie zostaje przyłapana przez mężczyznę. Asli wykorzystuje nieobecność Metehanoglu, żeby zbliżyć się do Yasara.

loader

"Zranione ptaki", odcinek 181: Gdzie i kiedy oglądać?

181. odcinek serialu "Zranione ptaki" będzie można obejrzeć w środę 7 grudnia 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 18:45 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl 

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET