Zamknij

"Zranione ptaki" - odcinek 180 - STRESZCZENIE. Omer ma dowód przeciw Hulyi [06.12]

02.12.2022 14:35

Streszczenie 180. odcinka serialu "Zranione ptaki" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Hulya wraca do domu. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Zranione ptaki".

Zranione ptaki - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Zranione ptaki", odcinek 180 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowych epizodach popularnej telenoweli "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenia odcinka 180. serialu "Zranione ptaki" i szczegóły jego emisji.

"Zranione ptaki", odcinek 180: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 180. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Ulviye powolutku zaczyna dochodzić do zdrowia. Taki obrót spraw niepokoi jednak Hülyę i jej siostrę, które już ostrzyły pazury na przejęcie. W tym czasie Melisowi udaje się odnaleźć tajne zapiski kobiety. Okazuje się, że Ulviye spisała słowa zbrodniarek na tyle kartki z rysunkiem dziecka. Melisowi jednak nie udaje się odebrać rysunku od Omera.

Melis, bojąc się, że zostanie zdemaskowana, niszczy rysunki Ömera. Nie wie, że ten, na którym jej zależy, chłopiec przyczepić w swoim pokoju. Cemil, przybity słowami Ayşe i Dogana, zamierza przestać walczyć o ukochaną, po czym podpisuje papiery rozwodowe.

Nuri decyduje, że wystawi kawiarnię na sprzedaż. Zaniepokojona Safiye wybiera się do banku, by wziąć kredyt na zakup lokalu. Wniosek kobiety zostaje jednak odrzucony. W związku z czym Mine kontaktuje się z zaprzyjaźnionym bankierem z prośbą o wsparcie dla kobiety. 

loader

"Zranione ptaki", odcinek 180: Gdzie i kiedy oglądać?

180. odcinek serialu "Zranione ptaki" będzie można obejrzeć we wtorek grudnia 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 18:45 na kanale TVP2.

Czytaj także: „Z Wednesday mamy pasję okaleczania”. Rodzina Adamsów według Burtona

RadioZET.pl/Teleman.pl

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET