Zamknij

"Zranione ptaki" - odcinek 179 - STRESZCZENIE. Stan Ulviye się pogarsza [05.12]

02.12.2022 12:26

Streszczenie 179. odcinka serialu "Zranione ptaki" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Hulya wraca do domu. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Zranione ptaki".

Zranione ptaki - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Zranione ptaki", odcinek 179 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowych epizodach popularnej telenoweli "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenia odcinka 167. serialu "Zranione ptaki" i szczegóły jego emisji.

"Zranione ptaki", odcinek 179: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 179. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Stan zdrowia Ulviye się pogarsza. Rodzina jest przerażona. Lekarze radzą domownikom szykować się na najgorsze. Melis natomiast symuluje złe samopoczucie, aby pojechać samemu do rezydencji. Chce znaleźć tajne zapiski kobiety. Okazuje się, że w domu już szuka ich Meryem. Kto z nich dotrze do cennych materiałów jako pierwszy?

Asli ma problemy z Ömerem. Chłopiec odmawia jedzenia. Nie chce też pójść do szkoły, dopóki nie spotka się z Meryem. Na szczęście Yaşarowi udaje się w końcu udobruchać chłopca. Dogan zamierza dla dobra ukochanej ustalić, czy rzekome zdjęcia, które uwieczniły jego zdradę, są wynikiem intrygi uknutej przez Oyę. Ayşe pokazuje Doganowi fotografie Cemila i Oyi, po czym usuwa je z galerii.

loader

"Zranione ptaki", odcinek 179: Gdzie i kiedy oglądać?

179. odcinek serialu "Zranione ptaki" będzie można obejrzeć w poniedziałek 5 grudnia 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 18:45 na kanale TVP2.

Czytaj także: Disney jednak nie zmniejszył penisa Namora? Aktor z "Czarnej Pantery" wyznaje prawdę

RadioZET.pl/Teleman.pl

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET