Zamknij

"Zranione ptaki", odcinek 178 - STRESZCZENIE. Melis jest przerażona [02.12]

01.12.2022 13:56

Streszczenie 178. odcinka serialu "Zranione ptaki" można znaleźć poniżej. Co wydarzy się w nowym odcinku? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Zranione ptaki".

Zranione ptaki - kadr z serialu
fot. Materiały prasowe TVP

"Zranione ptaki", odcinek 178 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowych epizodach popularnej telenoweli "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenia odcinka 178. serialu "Zranione ptaki" i szczegóły jego emisji.

"Zranione ptaki", odcinek 178: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 178. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Levent podejrzewa, że Melis mogła mieć coś wspólnego z zawałem Ulviye. Walczy też z poczuciem winy, wobec sposobu, w jaki potraktował matkę. Na szczęście w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie Meryem, która obiecuje, że nie wyjedzie dopóki chora nie wróci do zdrowia. Melis jest zaś przerażona. Postanawia pojechać do rezydencji, aby poszukać zapisek Ulviye. Meryem udaje się tam z takim samym zamiarem. Mine natyka się na szukających ją mężczyzn. Swoim zachowaniem wzbudza podejrzenia Neriman.

loader

"Zranione ptaki", odcinek 178: Gdzie i kiedy oglądać?

178. odcinek serialu "Zranione ptaki" będzie można obejrzeć w piątek, 2 grudnia 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 18:45 na kanale TVP2.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

RadioZET.pl/Teleman.pl

301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.