Zamknij

"Zranione ptaki", odcinek 177 - STRESZCZENIE. Ulvivye trafia do szpitala [01.12]

30.11.2022 11:18

Streszczenie 177. odcinka serialu "Zranione ptaki" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Meryem chce wyjechać do Włoch. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Zranione ptaki".

Zranione ptaki - kadr z serialu
fot. Materiały prasowe TVP

"Zranione ptaki", odcinek 177 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowych epizodach popularnej telenoweli "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenia odcinka 177. serialu "Zranione ptaki" i szczegóły jego emisji.

"Zranione ptaki", odcinek 177: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 177. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Cemil się upija i właśnie wtedy postanawia odiwedzić Ayse. Kobieta, chcac się go w końcu pozbyć, oświadcza, że kocha Dogana i planuje z nim ślub. Mężczyzna jest zdruzgotany. Ulvivye zamierza zaś uspokoić Melis i powiedzieć jej o wyjeździe Meryem. Przypadkiem słyszy jednak dyskusję sióstr. W ten sposób dowiaduje się, że Hulya kazała zabić Renę iporwać Efego. Z tych informacji wyciąga wniosek, że chłopiec wciąż żyje. Z trudem udaje jej się niepostrzeżenie oddalić od miejsca rozmowy. Jej serce jednak nie wytrzymuje z nadmiaru emocji. Ostatkiem sił Ulvivye zapisuje wszystko, czego się dowiedziała na rysunku Omera i mdleje w ramionach Meryem. Natychmiast trafia do szpitala. Melis i Hülya podejrzewają, że Ulviye słyszała ich rozmowę. Levent próbuje dowiedzieć się, co doprowadziło matkę do takiego stanu. Zaczyna obwiniać siebie.

loader

"Zranione ptaki", odcinek 177: Gdzie i kiedy oglądać?

177. odcinek serialu "Zranione ptaki" będzie można obejrzeć w czwartek, 1 grudnia 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 18:45 na kanale TVP2.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

RadioZET.pl/Teleman.pl

301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.