Zamknij

"Zranione ptaki", odcinek 176 - STRESZCZENIE. Yasar kupije Asli torebkę [30.11]

29.11.2022 13:25

Streszczenie 176. odcinka serialu "Zranione ptaki" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Meryem chce wyjechać do Włoch. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Zranione ptaki".

Zranione ptaki
fot. Materiały prasowe TVP

"Zranione ptaki", odcinek 176 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowych epizodach popularnej telenoweli "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenia odcinka 175. serialu "Zranione ptaki" i szczegóły jego emisji.

"Zranione ptaki", odcinek 176: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 176. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Meryem podejmuje decyzję o wyjeździe do Włoch. Mówi o tym Leventowi. Mężczyzna, chcąc nie chcąc pomaga jej w organizacji wyjazdu. Tymczasem Yasar kupije Asli w prezencie torebkę. Z kolei Ayse kontaktuje się z prawnikiem, by ten zaczął całą prawną procedurę związaną z rozwodem. Melis nie wie, że Meryem w końcu postanowiła wyjechać do Włoch, a Levent nie wyprowadza jej z błędu. W końcu dochodzi do awantury. Levent opuszcza rezydencję.

loader

"Zranione ptaki", odcinek 176: Gdzie i kiedy oglądać?

176. odcinek serialu "Zranione ptaki" będzie można obejrzeć w środę, 30 listopada 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 18:45 na kanale TVP2.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

RadioZET.pl/Teleman.pl

301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.