Zamknij

"Zranione ptaki", odcinek 175 - STRESZCZENIE. Meryem chce wyjechać do Włoch [29.11]

28.11.2022 12:10

Streszczenie 175. odcinka serialu "Zranione ptaki" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Meryem chce wyjechać do Włoch. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Zranione ptaki".

Zranione ptaki
fot. Materiały prasowe TVP

"Zranione ptaki", odcinek 175 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowych epizodach popularnej telenoweli "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenia odcinka 175. serialu "Zranione ptaki" i szczegóły jego emisji.

"Zranione ptaki", odcinek 175: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 175. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Meryem nadal chce wyjechać do Włoch. Jest już w drodze na lotnisko, kiedy dociera do niej, że nie może tego zrobić. Melis jest z tego powodu zdenerwowana. Prosi Ulviye o pomoc, tłumacząc, że Meryem jest przeszkodą na drodze do jej wspaniałego życia z Leventem. Ulviye dowaiduje się też o Hülyi, że Melis próbowała się z tego powodu zabić. Postanawia więc porozmawiać z Leventem i przekonać go do ślubu z jego narzeczoną. Tymczasem Ayse cieszy się, że Dogan jej pomógł. Mine zaczyna podejrzewać, że ich relacja wychodzi poza znajomość przyjacielską. W tym czasie Meryem dostaje od Ulviye sygnał, by jak najszybciej opuściła rezydencję.

loader

"Zranione ptaki", odcinek 175: Gdzie i kiedy oglądać?

175. odcinek serialu "Zranione ptaki" będzie można obejrzeć we wtorek, 29 listopada 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 18:45 na kanale TVP2.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

RadioZET.pl/Teleman.pl

301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.