Zamknij

"Zranione ptaki", odcinek 174 - STRESZCZENIE. Ayse nie chce przebaczyć Cemilowi [28.11]

25.11.2022 08:57

Streszczenie 174. odcinka serialu "Zranione ptaki" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Ayse nie chce przebaczyć Cemilowi. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Zranione ptaki".

Zranione ptaki
fot. Materiały prasowe TVP

"Zranione ptaki", odcinek 174 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowych epizodach popularnej telenoweli "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenia odcinka 174. serialu "Zranione ptaki" i szczegóły jego emisji.

"Zranione ptaki", odcinek 174: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 174. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Mine chce przekonać Ayse, by dała szansę Cemilowi. Ona jest jednak nieugięta. Mężczyzna mówi jej, że nie chce rozwodu i będzie walczyć o ich związek. Tymczasem ostatnie wydarzenia bardzo zbliżają Meryem i Leventa. Vedat chce przyspieszyć wyjazd dziewczyny i z sukcesem mu się to udaje. Levent jest smutny, że musi odwieźć ukochaną na lotnisko. Melis jest zadowolona i planuje romantyczną kolację. Atmosferę przerywa policja, która zjawia się w rezydencji. Zabierają Meryem na komisariat. Okazuje się, że Tekin nie żyje.

loader

"Zranione ptaki", odcinek 174: Gdzie i kiedy oglądać?

174. odcinek serialu "Zranione ptaki" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 28 listopada 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 18:45 na kanale TVP2.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP