Zamknij

"Zranione ptaki", odcinek 173 - STRESZCZENIE. Levent ukrywa Meryem [25.11]

24.11.2022 08:42

Streszczenie 173. odcinka serialu "Zranione ptaki" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Levent ukrywa Meryem. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Zranione ptaki".

Zranione ptaki
fot. Materiały prasowe TVP

"Zranione ptaki", odcinek 173 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowych epizodach popularnej telenoweli "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenia odcinka 173. serialu "Zranione ptaki" i szczegóły jego emisji.

"Zranione ptaki", odcinek 173: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 173. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Levent zabiera Meryem do Remziego, gdzie ma przeczekać moment załatwienia wszystkich formalności związanych z wyjazdem do Włoch. Tymczasem Hulya jest zła na siostrę i zarzuca jej, że postanowiła domowników w niebezpiecznej sytuacji. Levent i Meryem wspominają dawne, miłe chwile. Natomiast Melis zaczyna się denerwować nieobecnością mężczyzny. A Neriman ma wrażenie, że Mine jest zakochana w Doganie.

loader

"Zranione ptaki", odcinek 173: Gdzie i kiedy oglądać?

173. odcinek serialu "Zranione ptaki" będzie można obejrzeć w piątek, 25 listopada 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 18:45 na kanale TVP2.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP