Zamknij

"Zranione ptaki", odcinek 171 - STRESZCZENIE. Melis popełni samobójstwo? [23.11]

22.11.2022 11:37

"Zranione ptaki" to popularna turecka telenowela. Co się wydarzy w życiu bohaterów? Podajemy streszczenie 171. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

Zranione ptaki
fot. Materiały prasowe TVP

"Zranione ptaki", odcinek 171 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowych epizodach popularnej telenoweli "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenia odcinka 170. serialu "Zranione ptaki" i szczegóły jego emisji.

"Zranione ptaki", odcinek 171: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 171. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Meryem nie chce niszczyć szczęścia Melis. W tym czasie Hülya namawia siostrę, żeby upozorowała próbę samobójczą. Meryem jest dodatkowo przerażona stanem Melis i namawia Leventa by wyszedł za jej rywalkę. Mężczyzna zgadza się z sugestią ukochanej. Kiedy jednak Melis dowiaduje się, Levent podjął decyzję za namową Meryem, jest wściekła i chce pozbyć się dziewczyny raz na zawsze. Tymczasem Dogan wspiera Ayse w trudnych chwilach. Ma nadzieję, że ta relacja rozwinie się w coś więcej. Cemil chce rozmówić się z Ayse do rozmowy, ale nie odnosi sukcesu.

loader

"Zranione ptaki", odcinek 171: Gdzie i kiedy oglądać?

171. odcinek serialu "Zranione ptaki" będzie można obejrzeć w środę, 23 listopada 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 18:45 na kanale TVP2.

301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.