"Zakazany owoc", odcinek 172 - STRESZCZENIE. Kaya zaprasza Leylę na kolację [8.03]

Sergiusz Kurczuk
07.03.2023 15:48

Streszczenie 172. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 172 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 172. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 172: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 172. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Halit jest bardzo zdenerwowany, kiedy dowiaduje się, że Ender zawarła sojusz z Nadirem. Akin organizuje dzień podpisywania książki Zehry. Nadir zleca Ender zadanie pozyskania nowych udziałów w spółce. Kaya zaprasza Leylę na kolację.Tymczasem Yildiz krytykuje Ender. Martwi się o przyszłość swoją i dziecka .

loader

"Zakazany owoc", odcinek 172: Gdzie i kiedy oglądać?

172. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 8 marca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP