"Zakazany owoc" - odcinek 152 - STRESZCZENIE. Yildiz rodzi chłopca [08.02]

07.02.2023 18:29

Streszczenie 152. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku Yildiz rodzi syna. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 152 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 152. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 152: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 152. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Yildiz rodzi chłopca. Halit dowiaduje się jednak, że to nie on jest ojcem dziecka. Odmawia uiszczenia opłaty za opiekę zdrwotną. Yildiz trafia pod dach Emira. Tymczasem Altin chce zostać szpiegiem Ender. Natomiast Halit bagatelizuje sukces Zehry.

loader

"Zakazany owoc", odcinek 152: Gdzie i kiedy oglądać?

152. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 8 lutego 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

Czytaj także: "Znachor" trafi na Netfliksa. Premiera jeszcze w tym roku

RadioZET.pl/Teleman.pl 

Najlepsze festiwalowe filmy 2022 roku – TOP10 Filmów, które dopiero trafią do polskich kin [LISTA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe festiwali